Ta oferta pracy jest nieaktualna od 99 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Embedded Developer - Automotive / Industry

  • Katowice, Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

    Masz przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe, programowanie w języku C i/lub C++ oraz systemy embedded nie są Ci obce?

    Praca przy rozwoju produktów komunikacji sieciowej w przemyśle lub projekty związane z bateriami samochodów elektrycznych brzmią dobrze?

    To świetnie! Zaaplikuj, porozmawiamy!

    Embedded Developer (Industry / Automotive)
    Miejsce pracy: Częstochowa, Katowice
    Nr ref.: ITT/AK/Embedded

    OPIS STANOWISKA:
    • praca stacjonarna w Katowicach lub Gliwicach
    • praca przy rozwiązaniach dedykownaych dla przemysłu lub motoryzacji
    • rozwój produktów na własne potrzebycentrum R&D
    WYMAGANIA:
    • przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe
    • dobra znajomość języka angielskiego (współpraca w międzynarodowym zespole)
    • doświadczenie w rozwoju oprogramowania na systemy embedded w języku C i/lub C++

    Mile widziane:

    • doświadczenie z RTOS
    • znajomośc architektury AUTOSAR, ARM
    • doświadczenie w pisaniu/rozwoju sterowników
    • znajomość standardów i protokołów sieciowych
    OFERUJEMY:
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • w zależności od doświadczenia wynagrodzenie do 14.000 PLN brutto (75% podwyższonych kosztów uzyskania przychodu)
    • pracę w zespole ekspertów dbających o jakość kodu
    • elastyczne godziny pracy
    • szkolenia zawodowe
    • twórczą i przyjazną atmosferę współpracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.
        1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
        2.Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
        3.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.
    Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności

    Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.
    bottom