Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Embedded Developer

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    United Technologies Fire & Security dostarcza rozwiązań w dziedzinie zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz systemów bezpieczeństwa dla ponad miliona klientów na całym świecie. UTC Fire & Security jest częścią United Technologies Corporation, do której należą także takie marki jak Otis, Pratt & Whitney czy Carrier. Po więcej informacji zajrzyj na nasze strony www.utcfireandsecurity.com; www.utc.com
    W Centrum Technologii w Gdańsku realizujemy projekty z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa, kontroli dostępu i automatyki budynkowej.

    Nasi inżynierowie na co dzień łączą kreatywność i pasję do technologii, tworząc rozwiązania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa ludzi zarówno w domu jak i w pracy.

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Twoją rolą będzie opracowywanie rozwiązań nowej generacji dla elektronicznego przemysłu bezpieczeństwa na rynek amerykanski. Początkowo nacisk zostanie położony na wbudowane aplikacje kontroli dostępu i włamań, w tym wykorzystanie wbudowanych baz danych i protokołów komunikacyjnych.

    Poszukujemy osób o różnym poziomie doświadczenia, więc aplikuj śmiało!

    Twoje obowiązki będą obejmować:

    • Udział w przeglądach specyfikacji
    • Rozwój oprogramowania układowego na podstawie specyfikacji funkcjonalnej produktu i dokumentów dotyczących projektowania architektury
    • Dokumentowanie własnego kodu
    • Współpracę z zespołem inżynierów testów
    • Wykonywanie peer-reviews kodu innych członków zespołu

    Koniecznie wyślij nam swoje CV jeżeli masz:

    • Praktyczne doświadczenie w programowaniu w języku C
    • Znajomość mikrokontrolerów z rodziny ARM9, Cortex, Renesas, PIC
    • Znajomość systemów Embedded Linux
    • Doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem wielowątkowości
    • Znajomość narzędzi i technik debugowania (GDB)
    • Wiedzę i doświadczenie w stosowaniu systemów kontroli wersji (SVN)
    • Umiejętność szybkiego analizowania kodu i proponowania stabilnych rozwiązań
    • Dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość: Python/ HTML5/ Javascript

    Żeby dobrze Ci się pracowało zadbamy o:

    Świetną atmosferę w zgranym zespole
    Work-life balance
    Prywatną opiekę medyczną w LUX MED
    Kartę Multisport
    Kartę Lunchową doładowywaną miesięcznie o 266 zł
    Szkolenia i kursy techniczne
    Stały dostęp do profesjonalnych kursów on-line
    Lekcje języka angielskiego
    100% dofinansowanie studiów
    Ubezpieczenie na życie z planem emerytalnym
    Elastyczny czas pracy
    (w zależności od Twoich potrzeb)
    Ligę Mistrzów w Piłkarzyki
    Uczestnictwo w międzynarodowych projektach związanych z monitoringiem i bezpieczeństwem
    Porcje witamin
    Bony świąteczne
    i bilety do kina
    Eventy integracyjne
    np. wyjście na Open’er Festival czy kurs kitesurfingu