Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Embedded Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: EMB/MK/WAW

    OPIS STANOWISKA:
    • wdrażanie, testowanie i utrzymywanie oprogramowania dla nowych systemów
    • tworzenie oprogramowania w języku C/C++
    • praca w środowisku międzynarodowym
    • oprogramowanie dla systemów sterowania / wizualizacji / komunikacji
    • praca w systemie Linux
    WYMAGANIA:
    • ukończone studia z zakresu IT lub kierunków pokrewnych
    • bardzo dobra znajomość C/C++
    • znajomość narzędzi: debbugery, programatory
    • znajomość mikrokontrolerów, np. Cortex
    • znajomość systemu GIT
    • znajomość systemu Linux
    • znajomość języka angielskiego min. B2
    • język niemiecki mile widziany
    • samodzielność
    OFERUJEMY:
    • zatrudnienie w oparciu o UoP wraz z pakietem socjalnym
    • wynagrodzenie do 17 tys. zł brutto
    • udział w naprawdę ciekawych projektach przy użyciu nowych technologii w projektach międzynarodowych
    • udział konferencjach, szkoleniach branżowych i kursach językowych
    • elastyczny czas pracy
    • miejsce parkingowe
    • pakiet relokacyjny
    • przyjazna i twórcza atmosfera pracy
    • bardzo nowoczesne biuro (modern office)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

    Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom