Oferta pracy

Firmware Engineer

CarrierO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Jana Heweliusza 18, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Carrier

Jana Heweliusza 18

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • C

  • C++

Mile widziane

  • CMSIS

  • HAL

  • C#

  • Embedded Linux

  • Jira

System operacyjny

O projekcie

Twoją rolą będzie projektowanie architektury oraz implementacja rozwiązań dla nowoczesnych systemów bezpieczeństwa.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój architektury i oprogramowania rozszerzającego funkcjonalności systemu

  • Współpracę z zespołem analityków oraz inżynierów testów

  • Wykonywanie przeglądu kodu innych członków zespołu

  • Udział w przeglądach specyfikacji

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w programowaniu w języku C/C++

  • Znajomość mikrokontrolerów z rodziny STM32

  • Doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem wielowątkowości

  • Znajomość narzędzi i technik debugowania (GDB)

  • Umiejętność szybkiego analizowania kodu i proponowania stabilnych rozwiązań

  • Dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Znajomość protokołów radiowych w paśmie ISM

  • Znajomość systemów Embedded Linux

  • Czytanie schematów elektronicznych

  • Umiejętność budowania prototypów urządzeń elektronicznych.

  • Wiedzę i doświadczenie w stosowaniu systemów kontroli wersji (SVN, GIT)

  • Znajomość środowiska Jira (Confluence/BitBucket/Bamboo).

To oferujemy

  • Twój rozwój techniczny; którym będziesz zainteresowana/y:

  • Szkolenia oraz praktyka z zakresu cyberbezpieczeństwa

  • Rozwój i utrzymanie środowisk ciągłej integracji (DevOps: build servers, dockers)

  • Rozwój oprogramowania w różnych technologiach C/C++/C#/Python

  • Międzynarodowe patenty rozwiązań (+ bonusy finansowe)

  • Najlepsze praktyki prowadzenia projektów i programowania

  • 100% dofinansowanie studiów

  • Stały dostęp do profesjonalnych kursów on-line

  • Lekcje języka angielskiego

  • Elastyczny oraz zdalny czas pracy (w zależności od Twoich potrzeb)

  • Świetną atmosferę w zgranym zespole

  • Work-life balance

  • Prywatną opiekę medyczną w LUX MED

  • Kartę Multisport

  • Karte Lunchową doładowywaną miesięcznie o 266zl

  • Ubezpieczenie na życie z planem emerytalnym

  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach związanych z monitoringiem i bezpieczeństwem

  • Bony świąteczne i bilety do kina

  • Eventy integracyjne np. wyjście na Open’er Festival czy kurs kitesurfingu