Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Embedded Linux Developer

Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Henryka Pachońskiego 9

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za przygotowanie systemów operacyjnych opartych o Yocto, dla zdalnych bramek dostępowych. Projektowane przez nas urządzenia, są często wyposażone w kamerę lub akcelerator AI, do wykonywania obliczeń na urządzeniu krańcowym (Edge-Device), dlatego jednym z elementów pracy będzie konfiguracja funkcji takich jak MIPI-CSI lub PCIe. Podczas pracy będziemy również tworzyć rozwiązanie zdalnej aktualizacji systemów, opartą o SWUpdate lub pokrewną technologię.

Poszukujemy utalentowanych osób z dobrą intuicją do rozwiązywania problemów technicznych, które z pasją podchodzą do swojej pracy, oraz będą chętnie pracować w naszym niewielkim zespole. Zachęcamy do aplikowania, nawet jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań – chętnie pomożemy Ci w mentoringu i poprowadzimy w Twojej karierze.

Nasze wymagania

Niezbędne umiejętności / doświadczenie:

- Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (informatyka, elektronika lub podobne),

- Minimalnie 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

- Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Linux,

- Doświadczenie w pracy z Yocto,

- Wiedza z zakresu konfiguracji systemów operacyjnych, takie jak Devicetree, Receptruy Yocto,

- Dobra znajomość elektroniki cyfrowej interfejsy takie jak UART, I2C,

- Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

- Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole.

Dodatkowe umiejętności:

- Wiedza lub doświadczenie w zakresie zdalnych aktualizacji systemów (np. SWUpdate),

- Doświadczenie w pracy z systemami czasu rzeczywistego (np. Zephyr),

- Doświadczenie w pracy ze sprzętem typu oscyloskop, generator sygnału,

- Znajomość zagadnień związanych z zaawansowanymi interfejsami cyfrowymi takimi jak PCIe oraz MIPI-CSI.

To oferujemy

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie dobierane na podstawie doświadczenia oraz umiejętności,

- Możliwość pracy z najnowszymi technologiami,

- Praca w multidyscyplinarnym zespole,

- Firmowe obiady raz w tygodniu,

- Paczki świąteczne,

- Dostęp do czasopism branżowych w wersji papierowej i elektronicznej,

- Typy umowy: Umowa o pracę lub B2B.

O nas

Transmission Dynamics Poland sp. z o. o. zajmuje się wprowadzaniem w życie najnowocześniejszych technologii 'Internetu rzeczy (IoT)' poprzez projektowanie własnych czujników, bezprzewodowe zbieranie danych, monitorowanie i diagnostykę kluczowych urządzeń oraz systemów w dziedzinie; transportu, aeronautyki, systemów generowania mocy, motoryzacji, przemysłu energetycznego oraz systemów zdalnego sterowania. Wizja naszej firmy bazuje na wprowadzaniu inteligentnych systemów oprogramowania, które poprzez wykorzystanie AI oraz ML pozwolą na uplasowanie naszej firmy w światowej czołówce wysoko płatnych węzłów IoT.