Oferta pracy

umowa o pracę
8 00015 600 brutto / mies.
kontrakt B2B
56110 netto (+ VAT) / godz.
  • Krakowska 368, Zabierzów (pow. krakowski), Kraków

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++

  • Linux

  • Embedded

Mile widziane

  • Bash

  • Python

  • Perl

  • Go

  • Docker

  • Ansible

System operacyjny

O projekcie

Masz doświadczenie w obszarze tworzenia systemów wbudowanych? Jesteś ambitną osobą a Twoim celem jest dalsze doskonalenie umiejętności? Jeśli tak, to dołącz do naszego zespołu ekspertów i rozwijaj linuksowy ekosystem dedykowany na różne platformy sprzętowe (ARM i.MX6, i.MX8M mini, AMD Ryzen, x86_64, ARM64 itp.).

Twój zakres obowiązków

  • Integrować urządzenia z różnymi peryferiami, takimi jak: LCD, panele dotykowe, czytniki kart, czytniki biometryczne (różne interfejsy komunikacyjne: LVDS, I2C, SPI, USB, RS232)

  • Zabezpieczać urządzenie oraz oprogramowanie przy pomocy sprzętowego modułu bezpieczeństwa (TPM 2.0, ATECC608A)

  • Automatyzować proces budowania obrazów systemów operacyjnych Linux na poszczególne platformy

  • Dostarczać różne usługi w zakresie działania sieci (OpenWRT – DHCP, TFTP, DNS, Zeroconf, itp.)

  • Rozwijać protokół komunikacyjny

Nasze wymagania

  • C/C++ na dobrym poziomie

  • Znajomością systemu operacyjnego Linux na poziomie administracyjnym – jeśli czujesz się niepewnie w jakichś konkretnych obszarach to spokojnie, doświadczeni koledzy pomogą

  • Posługiwaniem się protokołami i warstwami sieciowymi (UDP, TCP/IP, DHCP, DNS, FTP, TFTP)

  • Wiedzą na temat protokołów komunikacyjnych (SPI, I2C, RS232)

  • Znajomość technologii „chmurowych”/cloud-native takich jak: Docker, Consul, Ansible, Telegraf, Avahi, itp.

  • Wiedza o TICK stack

  • Zorientowanie w tematyce bezpieczeństwa sieci komputerowych oraz systemów operacyjnych

  • Znajomość dowolnego języka „systemowego”: Bash/Python/Go/Perl itp.

  • Umiejętność i chęć do debugowania często nieoczywistych i interesujących systemów

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy

  • Indywidualny budżet szkoleniowy i dodatkowy urlop szkoleniowy

  • Praca z domu

  • Pakiet relokacyjny

  • Opieka medyczna & ubezpieczenie na życie

  • Kafeteria MyBenefit

  • Parking: auta i rowery

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Sport & Integracja

  • Program poleceń

  • Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym

  • Zdrowe przekąski, owoce i warzywa

  • Yoga & Fitness w biurze

  • Lektoraty językowe

  • Carpooling

  • Nowoczesne biuro

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy krakowskim centrum R&D i już od 20 lat realizujemy projekty IT z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Na pokładzie mamy blisko 300 ekspertów, którzy specjalizują się w obszarach projektowania i wytwarzania systemów rozproszonych, implementacji gier oraz dostarczania platform softwareowych dla terminali gameingowych. Dzięki wiedzy domenowej gromadzonej przez lata tworzymy rozwiązania end-to-end, które stały się core branży rozrywki na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy