Oferta pracy

Embedded Software Developer

AIUT Sp. z o.o.

Leona Wyczółkowskiego 113

Gliwice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++

O projekcie

Zapraszamy do współpracy miłośników programowania niskopoziomowego, którzy nie boją się lutownicy i oscyloskopu. Możesz być członkiem zespołu o dużych możliwościach realizującego światowe projekty, ale jednocześnie kimś więcej niż małym trybikiem korporacji.

Twój zakres obowiązków

  • rozwój oprogramowania wbudowanego (embedded)

  • kompleksowa realizacja projektów typu „Proof Of Concept”

  • implementacja protokołów komunikacyjnych i integracja z urządzeniami firm trzecich

  • ścisła współpraca z zespołem elektroników przy projektowaniu urządzeń

  • ścisła współprace z zespołem testerów przy testach i wdrożeniach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka/automatyka/elektronika lub pokrewnym

  • praktyczna znajomość języka C/C++

  • znajomość podstaw elektroniki

  • rozumienie podstaw programowania mikrokontrolerów

  • umiejętność czytania schematów elektronicznych

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania embedded

  • realizacja własnych projektów opartych na mikrokontrolerach jednoukładowych ARM

  • znajomość systemu Linux oraz systemów czasu rzeczywistego

  • znajomość technologii IoT lub podstaw komunikacji radiowej w pasmach ISM

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji

  • dogłębne poszerzenie wiedzy w zakresie pełnionych obowiązków

  • możliwość wyjazdów na szkolenia i targi

  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania

  • pakiet świadczeń dodatkowych (MyBenefit, prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie)

  • dofinansowanie obiadów i darmowa kawa

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie do posiłków w pracy

  • Ping-Pong

  • MyBenefit

AIUT to prywatna, polska firma inżynierska, realizująca złożone projekty techniczne na całym świecie. Nasi specjaliści tworzą innowacyjne, interdyscyplinarne rozwiązania z obszarów robotyki, automatyki, pojazdów autonomicznych, zaawansowanych rozwiązań IT dla przemysłu. Mamy oddziały w USA, Kanadzie, Chinach, Indiach, Niemczech, Rumunii i rozwijamy się coraz szybciej!

W obszarze IOT Internetu Rzeczy AIUT jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych firm w tym rejonie Europy dostarczających kompletne własne rozwiązania sprzętowe i systemowe dla odczytu liczników, pomiaru poziomu w zbiornikach, monitorowania. Dostarczyliśmy ponad 750.000 urządzeń na całym świecie i ponad 100 ekosystemów IoT do zarządzania danymi jest dostarczonych lub eksploatowanych przez naszych klientów.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu w kierunku systemów wspomagania decyzji i sztucznej inteligencji (gdzie już także mamy duże osiągnięcia) rozpoczęliśmy budowanie nowego IOT ekosystemu obejmującego zarządzanie akwizycją danych, analizę przez zaawansowane algorytmy w tym AI, integracje z systemami klienta, dostarczanie funkcji biznesowych, kompleksową obsługę techniczną. System ten ma być nowoczesnym, skalowalnym i otwartym na zaawansowane funkcje biznesowe produktem firmy AIUT, dostarczanym do klientów na całym świecie.

Czy chcesz uczestniczyć w tworzeniu ultranowoczesnego systemu IT, w dynamicznym zespole deweloperskim działającym w ramach dojrzałej, dużą organizację z ogromnym doświadczeniem w branży IOT i ambicją na znaczący udział w rynku globalnym? Jeśli motywuje się kreowanie rozwiązań przyszłości, specjalizacja w obszarze IOT, big Data i AI, praca w innowacyjnej firmie o ogromnym potencjale wprowadzania produktów na rynek globalnych, dostęp do klientów z „najwyższej półki”, wyjazdy zagraniczne to koniecznie zapraszamy do nas.

Gwarantujemy, że bardzo dużo się nauczysz, będziesz miał okazje rozwinąć specjalizację, poznasz różne kultury

Przewiń do profilu firmy