Oferta pracy

  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Green Cell

Kalwaryjska 33

Podgórze

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • C

  • ARM

  • TCP/IP

  • RTOS

  • IoT

Mile widziane

  • Linux

  • Yocto

  • BLE

  • C++

  • MQTT

  • OCPP

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie funkcjonalności związanych z IoT w C, C++ i Python zarówno z wykorzystaniem RTOS (m.in. Free RTOS) na mikrokontrolerach, jak i SoC (Linux, Yocto)

  • tworzenie interfejsów graficznych na urządzenia embedded (QT)

  • integrowanie urządzeń IoT z chmurą (AWS) w oparciu o MQTT, WebSocket, itp.

  • łączyenie aplikacji mobilnej z naszymi urządzeniami (Bluetooth Low Energy)

  • pisanie testów automatycznych w Pythonie

  • tworze ke niskopoziomowych rozwiązań nastawionych na niezawodność

  • implementowanie protokołów komunikacyjnych związanych z elektromobilnością, takich jak OCPP

Nasze wymagania

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia jako programista embedded

  • bardzo dobra znajomość embedded C: ARM MCUs, RTOS, Bare Metal programming

  • praktyczna znajomość Pythona

  • doświadczenie w rozwijaniu produktów (design, certyfikacja, utrzymanie kodu, itp.)

  • doświadczenie w pracy ze stackiem protokołów TCP/IP, MQTT, HTPP, WebSocket itp

  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z elektroniką

  • umiejętności testowania software i produktów

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • kanban

Skład zespołu

  • lider techniczny
  • embedded developer
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • NFR

  • automatyzacja testów

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • realny wpływ na tworzenie standardów embedded w firmie

  • aktywne uczestnictwo w innowacyjnych projektach związanych z elektromobilnością

  • możliwość wkładu w rozwój ekonomii cyrkularnej w Polsce

  • rozwój w kierunku produktów IoT w obszarze zasilania bateryjnego

  • elastyczne godziny pracy i pole do kreatywnego wykorzystania Twoich pomysłów

  • wsparcie zespołu pasjonatów z zespołu (6 osób), jak i całej firmy

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty multisport i ubezpieczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Przewiń do profilu firmy