Oferta pracy

  • unit tests

Mile widziane

  • C++

  • Docker

  • Buildroot

  • BLE

  • LoRa

  • GSM

  • ISM

  • Python

  • Lua

  • JavaScript

  • Bare-metal

  • Contiki

  • CAN

  • USB

  • Modbus

  • GoogleTest

  • GoogleMock

  • Ceedling

  • Zephyr Project

  • I2S

  • Robot Framework

  • pytest

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, implementacja i testowanie oprogramowania w języku C/C++/Python na platformy embedded,

  • analiza zgodności funkcjonowania urządzeń ze specyfikacją techniczną

  • tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, dokumentacji technicznej

  • wparcie kierowników projektu na etapie planowania projektu oraz w trakcie ich trwania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (elektronika, telekomunikacja lub pokrewne)

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość: C, C++, Python3

  • znajomość systemów: Linux, Zephyr Project

  • znajomość narzędzi z rodziny GNU: gcc, make, gdb,

  • znajomość architektury mikroprocesorów i mikrokontrolerów ARM

  • znajomość interfejsów/protokołów komunikacyjnych: USB, I2C, I2S, SPI, CAN, TCP/IP, BLE, LoRa

  • znajomość frameworków: Google Test, Google Mock, Ceedling, Ztest

  • znajomość narzędzi do wersjonowania kodu: GIT

  • umiejętność czytania schematów ideowych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • doświadczenie w używaniu narzędzi do automatycznego testowania oprogramowania/urządzeń

  • doświadczenie z Buildroot, Yocto i Zephyrproject

  • podstawowa znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 50+

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Skład zespołu

  • embedded developer
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • firma wspiera projekty open source

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę z najnowszymi technologiami w projektach dla uznanych producentów sprzętu i oprogramowania

  • dogodny typ umowy

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

  • prywatną opiekę medyczną

  • lekcje angielskiego

  • owoce w biurze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Od 2008 r. w GRINN skupiamy się na tym, co potrafimy najlepiej. Naszą specjalnością są zaawansowane technologicznie rozwiązania z zakresu elektroniki połączonej z systemami IT. Nasze usługi wyróżnia wysoka jakość i szybkość realizacji. Bazując na najnowszych technologiach realizujemy projekty dla globalnych marek. Wspieramy naszych Klientów na dowolnym etapie projektu, albo realizujemy go od stworzenia koncepcji poprzez projektowanie do przygotowania produktu.

Przewiń do profilu firmy