Embedded Software Engineer

  • Będzin, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-02-22
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2019-03-24)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VEMMIO SP. Z O.O.

    www.vemmio.com

    Firma VEMMIO zajmuje się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań dla automatyki domowej (Internet of Things). Oferujemy swoje produkty we Francji, UK, USA, Izraelu.

    W związku z bardzo dobrymi opiniami na targach CES w Las Vegas i ogromnym rozwojem rynku poszukujemy programistów systemów wbudowanych do nowego projektu, który będzie konkurował na rynkach światowych z takimi markami jak Google NEST, Honeywell Lyrics, TADO. Dzięki implementacji algorytmów (podlegających opatentowaniu) i wykorzystaniu pełnego systemu możliwe będzie osiągnięcie co najmniej 30% oszczędności energii przy ogrzewaniu i chłodzeniu pomieszczenia.

    Miejsce pracy: Będzin (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bytom (okolice), Chorzów (okolice), Cieszyn (okolice), Częstochowa (okolice), Gliwice (okolice), Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec

    OPIS STANOWISKA:

    • rozwijanie i utrzymywanie oprogramowanie urządzeń własnych
    • prowadzenie dokumentacji technicznej
    • ścisła współpraca z działem elektroniki

    WYMAGANIA KLUCZOWE:

    • doświadczenie w programowaniu systemów wbudowanych w języku C
    • znajomość elektroniki pozwalająca zrozumieć dokumentację
    • umiejętność praktycznego, twórczego i analitycznego myślenia
    • język angielski umożliwiający czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej

    MILE WIDZIANE:

    • znajomość architektury mikrokontrolerów AVR, ARM
    • znajomość środowiska Eclipse, narzędzi GNU ARM GCC oraz OpenOCD lub SEGGER JLINK
    • znajomość technologii Z-wave, Zigbee, WiFi, BLE, HomeKit
    • udział w projektach IoT, HVAC, Smart Home

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę na pełen etat, czas nieokreślony
    • wynagrodzenie 8000 - 13000 brutto w zależności od doświadczenia
    • pracę przy nowym, międzynarodowym projekcie
    • dużą swobodę przy wyborze technologii i metod pracy
    • ambitną pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
    • pracę w doświadczonym zespole
    • bardzo przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.