Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Embedded Software Engineer - C, C++

N7 Space Sp. z o. o.

10 00017 000 / mies. (zal. od umowy)
  • lubuskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

N7 Space jest spółką specjalizującą się w wytwarzaniu oprogramowania dla przemysłu kosmicznego. Firma realizuje projekty oprogramowania zarówno w obszarze systemów naziemnych jak i lotnych m.in. dla Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem oprogramowania dla satelitarnych systemów pokładowych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu odpowiedzialnego za projektowanie i implementację oprogramowania dla systemów wbudowanych stosowanego w przemyśle kosmicznym.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języków C,C++
  • Doświadczenie w pracy w środowisku systemów wbudowanych (ARM, SPARC) oraz systemów czasu rzeczywistego
  • Znajomość narzędzi programistycznych w środowisku Linux
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • Silna motywacja do zdobywania nowych umiejętności

Dodatkowymi atutami będą

  • Znajomość języków: Python, C#
  • Znajomość metod i narzędzi umożliwiających projektowanie oprogramowania m.in.: UML, ASN.1, AADL, SDL
  • Znajomość narzędzi automatyzujących proces testowania
  • Doświadczenie w Qt
  • Znajomość teorii algorytmów oraz dobre podstawy matematyczne
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z lotnictwem i eksploracją przestrzeni kosmicznej

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowych projektach
  • Ciekawą pracę dającą możliwość rozwoju w wybranych kierunkach
  • Możliwości nauki w programach szkoleniowych
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i sprzętem stosowanym w misjach kosmicznych
  • Prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne