Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Embedded Software Engineer

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    United Technologies Fire & Security dostarcza rozwiązań w dziedzinie zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz systemów bezpieczeństwa dla ponad miliona klientów na całym świecie. UTC Fire & Security jest częścią United Technologies Corporation, do której należą także takie marki jak Otis, Pratt & Whitney czy Carrier. Po więcej informacji zajrzyj na nasze strony www.utcfireandsecurity.com ; www.utc.com

    Pomóż nam tworzyć produkty najwyższej jakości i dołącz do Centrum R&D w Gdańsku na stanowisku:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Twoją rolą będzie opracowywanie rozwiązań nowej generacji dla elektronicznych systemów bezpieczeństwa. Początkowo nacisk zostanie położony na wbudowane aplikacje kontroli dostępu i wykrywania włamań, w tym wykorzystanie baz danych i protokołów komunikacyjnych. Jako inżynier oprogramowania będziesz członkiem zespołu projektantów i deweloperów odpowiedzialnych za tworzenie kompleksowych funkcji produktu ATS Advanced.

    Twoje obowiązki będą obejmować:

    • Udział w planowaniu wydań i sprintów
    • Tworzenie aplikacji na podstawie specyfikacji funkcjonalnej produktu i dokumentów dotyczących architektury/ user stories
    • Dokumentowanie własnego kodu
    • Współpracę z zespołem inżynierów testu
    • Wykonywanie peer-reviews kodu innych członków zespołu

    Koniecznie wyślij nam swoje CV jeżeli masz:

    • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku C z wykorzystaniem systemu czasu rzeczywistego (RTOS)
    • Praktyczną znajomość mikrokontrolerów z rodziny STM32
    • Doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem wielowątkowości
    • Znajomość narzędzi i technik debugowania (GDB)
    • Doświadczenie w stosowaniu systemów kontroli wersji (SVN, git)
    • Umiejętność szybkiego analizowania kodu i proponowania stabilnych rozwiązań
    • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

    Będziesz rozwijał/a się przez:

    • Tworzenie aplikacji:
      • Wielowątkowych (20+)
      • W języku C korzystających z wzorców projektowych
      • W języku Python i LUA
      • Zgodnych z najlepszymi praktykami Cyber Security
      • Współpracujących z chmurą (Cloud)
      • Z wykorzystaniem wszystkich układów peryferyjnych (DMA, PHY,systemów szyfrowania)
      • Dla systemów Linux embedded
    • Wykorzystywanie:
      • Dynamicznej i statycznej analizy kodu
      • Build Serwerów
      • Maszyn wirtualnych
      • Środowiska pracy opartego o Windows lub Linux
    • Korzystamy z najlepszych praktyk w:
      • Prowadzeniu projektów (DFMEA, KPI, DOE)
      • Pracy z metodologią zwinną (SCRUM)
      • Cyber security (Posiadamy dział ekspertów z tej dziedziny)
    • Możliwość propozycji i realizacji własnych projektów; które mogą zostać skomercjalizowane
    • Możliwość współpracy z innymi oddziałami naszej firmy (USA, Meksyk, Australia itd.)

    Żeby dobrze Ci się pracowało zadbamy o:

    Świetną atmosferę w zgranym zespole
    Work-life balance
    Prywatną opiekę medyczną w LUX MED
    Kartę Multisport

    Karte Lunchową doładowywaną miesięcznie o 266zl
    Szkolenia i kursy techniczne
    Stały dostęp do profesjonalnych kursów on-line
    Lekcje języka angielskiego

    100% dofinansowanie studiów
    Ubezpieczenie na życie z planem emerytalnym
    Elastyczny czas pracy
    (w zależności od Twoich potrzeb)
    Liga Mistrzów w Piłkarzyki

    Uczestnictwo w międzynarodowych projektach związanych z monitoringiem i bezpieczeństwem
    Cotygodniowa porcja witamin
    Bony świąteczne
    i bilety do kina
    Eventy integracyjne
    np. wyjście na Open’er Festival czy kurs kitesurfingu

    Jeżeli dla Ciebie brzmi to rozsądnie, przedstawmy się sobie i porozmawiajmy.
    Zapraszamy! Do zobaczenia!