Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Embedded Software Engineer

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o.

    Transmission Dynamics Poland sp. z o. o. zajmuje się wprowadzaniem w życie najnowocześniejszych technologii 'Internetu rzeczy (IoT)' poprzez projektowanie własnych czujników, bezprzewodowe zbieranie danych, monitorowanie i diagnostykę kluczowych urządzeń oraz systemów w dziedzinie; transportu, aeronautyki, systemów generowania mocy, motoryzacji, przemysłu nuklearnego oraz systemów zdalnego sterowania. Wizja naszej firmy bazuje na wprowadzaniu inteligentnych systemów oprogramowania, które poprzez wykorzystanie sztucznej inteligencji i rozpoznawania obrazów pozwolą na uplasowanie naszej firmy w światowej czołówce wysoko płatnych węzłów IoT.

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie rozwijała nowe funkcjonalności dla naszych rozwiązań pomiarowych oraz pracowała nad nowymi produktami. Będziesz prowadzić projekty od pomysłu do działającego produktu. Będziesz pracować blisko z multidyscyplinarnym zespołem pracowników zlokalizowanym naszych biurach w Wielkiej Brytanii oraz Polsce.

    Poszukujemy utalentowanych osób, które z pasją podchodzą do swojej pracy. Osób z bardzo dobrą intuicją do rozwiązywania problemów technicznych. Idealna osoba na tym stanowisku posiada bardzo dobre umiejętności pracy w zespole oraz kontaktów z klientem.

    Niezbędne umiejętności / doświadczenie:

    • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (kierunki informatyka, elektronika lub podobne).
    • Bardzo dobra znajomość języka C.
    • Dobra znajomość elektroniki cyfrowej.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.

    Dodatkowe umiejętności:

    • Doświadczenie w elektronice analogowej oraz mieszanej (połączenie cyfrowej oraz analogowej).
    • Znajomość technologii Bluetooth Low Energy.
    • Doświadczenie w pracy z programami CAD do projektowania schematów i płytek PCB.
    • Wiedza z zakresu przetwarzania sygnałów.
    • Doświadczenie w pracy ze sprzętem typu oscyloskop, generator sygnału.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie dobrane na podstawie doświadczenia oraz umiejętności.
    • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami.
    • Praca w multidyscyplinarnym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Transmission Dynamics Poland sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Transmission Dynamics Poland sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Transmission Dynamics Poland sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.