Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Embedded software junior developer

  • Białystok, Ignatki (pow. białostocki), podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent zaawansowanej
    elektroniki przemysłowej PLUM SP. z o.o.
    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Oczekiwania:

    • studia o kierunku technicznym
    • znajomość programowania strukturalnego
    • zainteresowanie zagadnieniami z zakresu elektroniki
    • innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów

    Zadania:

    • tworzenie oprogramowania urządzeń lub aplikacji na urządzenia mobilne
    • tworzenie dokumentacji kodu
    • współpraca w ramach zespołu projektowego

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV

    za pomocą przycisku Aplikuj.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:„Niniejszym udzielam zgody firmie PLUM Sp. z o.o. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z obecnym jak i przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997. Dz. U. 1997 Nr 133, poz.833 z późn. zm.)”

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

    Informacje dotyczące przetwarzania Pani / Pana danych osobowych przez PLUM Sp. z o.o. znajdują się tutaj: http://plum.pl/media/download/RODO%20Informacja%20dla%20kandydata.pdf