Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

EMEA Digital & eCommerce Manager

Saint-GobainO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja działań digital i e-commerce w nowoczesnych kanałach B2C i B2B2C w regionie EMEA

  • Zarządzanie wskaźnikami w zakresie marketingu cyfrowego dla regionu EMEA

  • Wdrażanie platform e-commerce oraz innych działań cyfrowych, a także tworzenie i optymalizacja procesów

  • Zarządzanie zespołem marketingu cyfrowego oraz z zespołami krajowymi

  • Analiza mediów społecznościowych i ruchu na stronach internetowych pod kątem trendów, identyfikacja zachowania użytkowników na stronach oraz formułowanie rekomendacji

  • Zarządzanie strona internetową EMEA i podejmowanie inicjatyw, które zoptymalizują wskaźniki konwersji

  • Budowanie ram raportowania w celu oceny zwrotu z inwestycji na różnych platformach społecznościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • 3-5 letnie doświadczenie w obszarze digital i e-commerce w zespole międzynarodowym

  • Doświadczenie w dziale sprzedaży

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na płynną profesjonalną komunikację

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Umiejętność zarządzania narzędziami analitycznymi (Google Analytics i Webmaster Tools) oraz narzędziami automatyzacji marketingu

  • Umiejętność efektywnej pracy z różnymi kulturami biznesowymi

To oferujemy

  • Praca zdalna z częstymi wizytami w zakładzie w Kole

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • owoce

    • spotkania integracyjne

    • dyżury lekarza w biurze

    • służbowy telefon do użytku prywatnego

    • służbowy samochód do użytku prywatnego

    • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

    • preferencyjne pożyczki

    • kawa / herbata

    • napoje

    • parking dla pracowników

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • bony żywieniowe

    • dofinansowanie wypoczynku

    • dofinansowanie wakacji dzieci

    • paczki świąteczne

    • program rekomendacji pracowników

    • możliwość uzyskania uprawnień

    • pikniki rodzinne

    • nagrody jubileuszowe

    • premie kwartalne i za produktywność

    • dofinansowanie do okularów

    • Fabryka Nagród i Pomysłów

    • wigilie pracownicze

    • bal dla dzieci prtacowników

    • posiłki

    • szczepionki

    • tydzień zdrowia - konsultacje lekarzy specjalistów

    Saint-Gobain

    Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

    GRAJ DLA SIEBIE, WYGRYWAJ DLA INNYCH! Saint-Gobain BRAIN aktywacja!

    Przewiń do profilu firmy

    ABRASIVES

    Należymy do Grupy Saint- Gobain. Zakład Abrasives to największy w Polsce i jeden z największych na świecie producentów materiałów ściernych. Jesteśmy niekwestionowanym liderem branży materiałów ściernych, działającym we wszystkich gałęziach przemysłu na wielu rynkach.

    Dołącz do naszego zespołu!

    Informacje dodatkowe:

    Prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim.