Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Empik, Partner Handlowy

Empik S.A.O firmie

Empik S.A.

Mazurka Dąbrowskiego 1

Kościerzyna

Twój zakres obowiązków

Jako Partner Handlowy na podstawie umowy o współpracę, będziesz samodzielnie zarządzać podległym salonem, zbudujesz swój zespół i będziesz realizował cele biznesowe, dbając przy tym o dobrą atmosferę pracy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu jednostką handlową oraz zarządzałeś grupą (min. 3 osób)

  • posiadasz lub jesteś gotowy, żeby prowadzić działalność gospodarczą;

  • Jesteś przedsiębiorczy, otwarty na nowe wyzwania i wykazujesz własną inicjatywę

  • Jesteś samodzielny i dobrze organizujesz pracę własną oraz zespołu

  • Potrafisz zapewnić wysoki poziom obsługi klienta

  • Potrafisz efektywnie realizować cele krótko- i długoterminowe

  • Bierzesz odpowiedzialność za swoje decyzje

  • Codzienna praca z ludźmi i kontakt z kulturą sprawia Ci radość a na twarzy towarzyszy Ci uśmiech

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • rozwój swoich pasji

  • przychody połączone z atrakcyjnym systemem premiowym

  • szkolenia i rozwój kompetencji

  • wsparcie doświadczonych specjalistów

  • Brak wkładu własnego

Empik S.A.

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji, a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów.

Przewiń do profilu firmy