Oferta pracy

Employee Happiness Manager

Columbus Energy S.A.O firmie

Columbus Energy S.A.

Jasnogórska 9

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i rozwój obszaru HR w Grupie Kapitałowej

  • integrowanie ludzi, zespoły i spółki

  • ułatwianie budowania relacji i wymiany informacji

  • tworzenie angażujących treści i zarządzanie przepływem komunikacji wewnątrz firmy

  • angażowanie Pracowników we wspólne działania

  • poszukiwanie, inicjowanie, kreowanie, działanie…

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku

  • masz mocne doświadczenie w działaniach integracyjnych i budowaniu komunikacji wewnętrznej

  • znasz procesy i narzędzia HR

  • jesteś Liderem: motywujesz, przewodzisz, zarządzasz, rozumiesz

  • jesteś pogodną, radosną, pełną energii osobą

  • lubisz i potrafisz pracować wśród ludzi i dla ludzi

  • nieustanna zmiana i ciągłe poszukiwanie są Twoim naturalnym środowiskiem

  • komunikatywność i umiejętność angażowania ludzi do działania to Twoja codzienność

  • jesteś osobą: samodzielną, charakterną i pełną inicjatywy…

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej autentycznym liderem w swej branży,

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • karta MultiSport

  • niezbędne narzędzia pracy

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy