Oferta pracy

Employer Branding Manager

Fabrity

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie strategii działań EB zwiększających świadomość oraz rozpoznawalność marki pracodawcy wśród specjalistów IT,

  • budowanie strategii oraz organizacja działań wewnętrznych dla pracowników,

  • zaangażowanie w budowę kultury organizacyjnej,

  • tworzenie standardów i zarządzanie strategią komunikacji wewnętrznej w firmie,

  • stała współpraca z zespołem People oraz zespołem Growth (marketing, social media) przy realizacji zadań z obszaru EB,

  • tworzenie kampanii EB,

  • wsparcie strategii komunikacji z kandydatami spójnie z EVP organizacji,

  • analiza skuteczności podejmowanych działań EB,

  • bieżące monitorowanie trendów EB w branży IT oraz wdrażanie nowych pomysłów,

  • raportowanie efektów pracy bezpośrednio do Head of People.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w podobnej roli, najlepiej w branży IT,

  • samodzielność, kreatywność i wielozadaniowość,

  • gotowość do pracy operacyjnej przy wsparciu członków zespołu People,

  • praktyczne doświadczenie w realizowaniu i koordynowaniu działań w ramach projektów z obszaru EB,

  • bardzo dobre zdolności organizacyjne (planowanie i ustalanie priorytetów),

  • lekkie pióro, umiejętność tworzenia i redagowania tekstów,

  • znajomość trendów z obszaru EB, komunikacji wewnętrznej oraz rekrutacji (z uwzględnieniem specyfiki branży IT),

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz łatwość w budowaniu pozytywnych relacji biznesowych,

  • komunikatywna znajomość język angielskiego (na poziomie minimum B2).

To oferujemy

  • hybrydowy model pracy [Warszawa, Łódź, Rzeszów] lub w pełni zdalnie,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie preferowanej formy współpracy (UoP, B2B),

  • pakiet medyczny,

  • karta multisport,

  • ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Fabrity

Fabrity to polski software house, którego partnerami są innowacyjne firmy z całego świata. Wspieramy ich w procesie transformacji cyfrowej, oferując swoją wiedzę w zakresie tworzenia oprogramowania i projektowania doświadczeń użytkowników.

Nasze główne kompetencje obejmują projektowanie produktów cyfrowych, tworzenie specjalistycznego oprogramowania na zamówienie, budowanie aplikacji internetowych i mobilnych.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Poszukujemy do naszego zespołu kreatywnego Employer Branding managera z bardzo dobrą znajomością specyfiki branży IT i świadomością potrzeb pracowników firm technologicznych, który będzie koordynował realizację działań z obszaru EB w naszej firmie. Szukamy osoby myślącej strategicznie, samodzielnej, która z łatwością odnajdzie się w dynamicznym środowisku pracy, a przede wszystkim będzie gotowa zaangażować się w realizację zadań, we współpracy z zespołem People.