Logo Pracuj.pl

Employer Branding Specialist

JohnnyBros Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
7 000–9 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
8 430–10 800
netto (+ VAT) / mies.
  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

JohnnyBros Sp. z o.o.

Strzelecka 7b

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, uzgadnianie i realizacja działań w zakresie EB,
  • pełnienie roli rzecznika prasowego zarówno JohnnyBros i Fundacji JohnnyBros,
  • zarządzanie mediami społecznościowymi firmy i jej stałą obecnością w internecie,
  • bycie mentorem i koordynatorem w zakresie EB dla wszystkich pracowników firmy,
  • reprezentowanie firmy na eventach (branżowych i charytatywnych) oraz konferencjach i targach, w tym prowadzenie spotkań, relacji w mediach społecznościowych,
  • organizacja własnych eventów JohnnyBros i Fundacji JohnnyBros,
  • współpraca z uczelniami wyższymi w zakresie budowy wizerunku firmy w środowisku naukowym,
  • aktywny udział w budowaniu kultury feedbacku w firmie,
  • rozwijanie nowych i usprawnianie istniejących kanałów komunikacji w firmie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na porównywalnym stanowisku,
  • doświadczenie i pewność siebie w wystąpieniach publicznych,
  • doświadczenie w zarządzaniu mediami społecznościowymi (Linkedin, Facebook, Instagram),
  • znajomość odpowiednich narzędzi, doświadczenie dziennikarskie również mile widziane,
  • umiejętność praktycznego monitorowania skuteczności prowadzonych działań i odpowiednie reagowanie, dokonywanie korekt i zmian,
  • wysokie zdolności komunikacyjne,
  • biegła znajomość języków polskiego i angielskiego,
  • samodzielność w tworzeniu atrakcyjnych treści,
  • znajomość praktycznych narzędzi zarządzania projektami,
  • umiejętność współpracy z biznesem,
  • zdolności krytycznego myślenia, nie przyjmowanie stanu istniejącego za doskonały,
  • proaktywna postawa i poszukiwanie własnych rozwiązań,
  • kreatywność i dostrzeganie szans tam gdzie inni widzą problem,
  • systematyczność,
  • praca stacjonarnie w Gdańsku.

To oferujemy

  • umowę o pracę (ale jeśli preferujesz inną formę, jak np. B2B - też jest to możliwe),
  • pracę w firmie, która już ma bardzo pozytywną markę i rozbudowane działania wizerunkowe (zrobiliśmy już sporo za Ciebie, ale na Twoje pomysły też znajdzie się miejsce),
  • stałe podnoszenie swoich kompetencji (twardych i miękkich),
  • będziesz miał/miała wpływ na usprawnianie Twojej pracy, Twój głos będzie się liczył,
  • udział w atrakcyjnych szkoleniach zawodowych i konferencjach,
  • 4 h na rozwój w każdy piątek w tygodniu,
  • premie, nagrody,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • Benefit System,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dofinansowania do kursów hobbystycznych - zapłacimy 70% ceny wybranych przez Ciebie kursów, byś mógł/mogła rozwijać swoje hobby,
  • płatny urlop regeneracyjny - weteranom JohnnyBros dajemy dodatkowy, dwumiesięczny, PŁATNY urlop,
  • wyjazdy integracyjne - budujemy pozytywną atmosferę w zespole, nie tylko w miejscu pracy,
  • Turystyczne Piątki - raz w miesiącu wychodzimy razem, żeby jeszcze lepiej się poznać,
  • pracę w nowoczesnym biurze, które ciągle staramy się udoskonalać,
  • parking dla pracowników,
  • dodatkową przerwę regeneracyjną wliczaną do czasu pracy,
  • piłkarzyki - wiemy, że przerwy od pracy pozytywnie wpływają na kondycję pracownika,
  • stanowisko pracy z Mac OS lub Windows,
  • pyszne kanapki, których nie musisz przynosić z domu.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • 4 płatne godziny w każdym tygodniu na rozwój zawodowy
  • Benefit System
  • codziennie świeże kanapki i sałatki
  • Turystyczne Piątki - raz w miesiącu wychodzimy razem
  • pracę w nowoczesnym biurze
  • premie, nagrody

Proces rekrutacyjny jest trzyetapowy – wywiad telefoniczny z HR, wywiad kompetencyjny (na tym etapie pojawią się zadania) plus końcowa rozmowa z naszym COO.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy firmą IT, która posiada własne produkty i ciągle je udoskonala, a więc na pewno nie jesteśmy software housem. Istniejemy na rynku międzynarodowym już od 2009, rozwijamy nasze aplikacje w kilkunastu wersjach językowych, są one odwiedzane przez ponad 500 000 użytkowników miesięcznie. Od 10 lat naszym wiodącym produktem jest serwis społecznościowy Johnnybet, łączący i angażujący najlepszych typerów z całego świata. Sukces naszych produktów zawdzięczamy stosowanym rozwiązaniom SEO, bo jesteśmy globalnym liderem innowacji w tym obszarze. Bardzo ważnym elementem kultury firmy jest działalność charytatywna i uczestnictwo w życiu lokalnej społeczności, w związku z czym w 2022 roku została powołana do życia Fundacja JohnnyBros, gdzie te cele są realizowane.

W naszym multikulturowym teamie stawiamy na wzajemny szacunek oraz nieformalną i przyjacielską atmosferę. Nie mamy skomplikowanej struktury organizacyjnej, w związku z czym pracujemy w niewielkich zespołach.

Work-life balance znamy nie tylko z definicji – dbamy o naszych pracowników, pomagając im zachować równowagę pomiędzy życiem prywatnym, a zawodowym, zapewniając im przy tym stały rozwój. Oprócz wysokiej kultury pracy oferujemy pakiet wartościowych benefitów, który ułożony jest w przemyślany sposób, tak aby nasza firma była najlepszym miejscem do długofalowej współpracy dla wszystkich pracowników.

Poszukujemy osoby, która głównym celem pracy jest dbanie o markę pracodawcy JohnnyBros, w tym pełnienie funkcji rzecznika prasowego firmy i naszej fundacji.

EMPLOYER BRANDING SPECIALIST

(praca w siedzibie firmy w Gdańsku)

W ramach tej roli będziesz odpowiedzialna/y za działania związane z marką JohnnyBros jako pracodawcy, z naciskiem na zewnętrzne kampanie wizerunkowe w mediach społecznościowych oraz kontakty z mediami w imieniu JohnnyBros i Fundacji JohnnyBros. Osoba na tym stanowisku powinna być naturalnym łącznikiem pomiędzy HR, a Creative Teamem.

Employer Branding Specialist, Strzelecka 7b, Gdańsk