Employer Branding Specialist

KONO Sp. z o.o.

  • Iława

    Iława, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy zarówno wewnątrz jak i zewnątrz organizacji

  • Orgnizacja eventów wewnętrznych (np. spotkania integracyjne) oraz zewnętrznych (np. targi pracy)

  • Tworzenie angażujących treści w social media firmy oraz na stronie internetowej

  • Planowanie i rozliczanie budżetu Employer Brandingowego

  • Wsparcie kadry menedżerskiej w obszarach ZZL

  • Prowadzenie projektów z tzw. miękkiego HR, planowaniem szkoleń wewnętrznych oraz systemów motywacyjnych

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Ukończone studia na kierunkach: zarządzanie zasobami ludzkimi, public relations, marketing lub socjologia

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

  • Znajmość języka rosyjskiego

  • Umiejętność pracy w social media i korzystania z programów graficznych

  • Doświadczenie w koordynowaniu działań Employer Brandingowych takich jak eventy, kampanie lub procesy rekrutacyjne

  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych

  • Samodzielność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie i kreatywność w działaniu

Mile widziane

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w inspirującym międzynarodowym środowisku, otwartym na ludzi kreatywnych

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwości rozwoju osobistego poparte licznymi szkoleniami

  • Dynamiczną, zróżnicowaną i ciekawą pracę w branży transgranicznego delegowania pracowników

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia + PREMIE

  • Partnerską współpracę nastawioną na Wspólny Sukces

  • Praca od poniedziałku do czwartku do 16:00, piątki do 14:00.

Benefity

  • spotkania integracyjne

KONO Sp. z o.o. - Agencja pracy. Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego oraz outsourcingu w całej Polsce. Współpracujemy tylko z rzetelnymi partnerami biznesowymi oraz, co najważniejsze, dbamy o naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy