Oferta pracy

Employment Specialist

CD PROJEKT S.A.

Jagiellońska 74

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentacji kadrowej oraz prowadzenie akt osobowych pracowników.

  • Monitorowanie terminów badań lekarskich i wystawianie skierowań.

  • Monitorowanie ważności szkoleń w zakresie BHP oraz współpraca przy ich organizacji.

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu.

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z przebiegiem współpracy dla pozostałych form zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa o dzieło, kontrakt B2B).

  • Administrowanie Portalem Nieobecności, ewidencjonowanie absencji.

  • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych do ZUS (PŁATNIK) i RUD (PUE).

  • Weryfikowanie, rejestrowanie oraz monitorowanie dostarczanych przez pracowników ZUS ZLA.

  • Dystrybucja dokumentów dla pracowników.

  • Realizacja bieżących zadań związanych ze strukturą organizacyjną i stanowiskową w systemie informatycznym oraz bieżąca aktualizacja danych kadrowo płacowych w systemie informatycznym.

  • Przygotowywanie raportów oraz analiz z obszaru kadrowego.

  • Archiwizacja dokumentów kadrowo-płacowych w zakresie prowadzonych spraw.

  • Sporządzanie wymaganych sprawozdań do GUS.

  • Ścisła współpraca w ramach struktury działu kadr i płac.

  • Praca w oparciu o system IFS – moduł kadrowo-płacowy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (studia kierunkowe).

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w dziale kadrowo-płacowym (warunek konieczny), poparte wiedzą merytoryczną z zakresu kadr.

  • Znajomość przepisów i zagadnień z zakresu z prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz umów cywilnoprawnych.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office i programu Płatnik.

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

  • Komunikatywność i otwartość na pracę w międzykulturowym zespole.

  • Skrupulatność i dyskrecja.

  • Zorientowanie na realizowanie postawionych celów.

  • Zaangażowanie i otwartość na naukę.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny).

  • Znajomość programu IFS będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy — swój dzień pracy możesz rozpocząć w dowolnym momencie pomiędzy 8:00 i 10:00.

  • Pakiet powitalny z niespodzianką, który otrzymasz po dołączeniu do zespołu.

  • Szeroki wybór szkoleń i kursów —dostęp do serwisów branżowych, warsztaty organizowane wewnątrz studia, szkolenia zewnętrzne dla wszystkich pracowników, wydarzenia z cyklu “Meet a star”, szereg inicjatyw mających na celu wymianę wiedzy, e-learning, kursy online. Okazji do nauki Ci nie zabraknie!

  • Zniżka pracownicza na zakupy w CD PROJEKT RED Gear, upominki i gadżety dla pracowników, prezent dla świeżo upieczonych rodziców.

  • Prywatna opieka medyczna — możesz wybrać plan medyczny wraz z dentystycznym, który najbardziej Ci odpowiada i dołączyć do niego swoich najbliższych.

  • Wsparcie w trakcie pandemii COVID-19 — regularne testy i szczepienia przeprowadzane w studiu oraz profesjonalne doradztwo specjalisty.

  • Darmowe wsparcie psychologiczne oraz dostęp do organizowanych cyklicznie webinarów o tematyce wellbeing i zdrowia psychicznego.

  • Karta Multisport, z którą zyskasz dostęp do wielu placówek sportowych w całym mieście.

  • Masz psa? Zabierz go ze sobą. Lubimy towarzystwo futrzastych przyjaciół :)

  • Zabawa i integracja — organizujemy różne wydarzenia, żeby się zrelaksować i spędzić ze sobą czas, podczas których gramy w gry i generalnie dobrze się bawimy.

  • Zdrowie jest dla nas ważne, więc w trakcie pracy możesz skorzystać z dostępnych dla pracowników owoców, przekąsek, muesli, miodu organicznego, wyboru mleka wegańskiego oraz kawy speciality.

  • Międzynarodowy zespół — w CD PROJEKT RED masz szansę pracować z ludźmi z całego świata.

  • Zrównoważone, eko podejście — na naszym warszawskim kampusie zgromadziliśmy panele solarne, które dostarczają zielonej energii, ok. 2000 roślin oraz system filtrujący, który oczyszcza powietrze w studiu, stację ładowania dla samochodów elektrycznych oraz łąki kwietne. Dysponujemy również miejscami przeznaczonymi do relaksu.

  • Siłownia ze ścianką wspinaczkową i trenerem personalnym dostępnym codziennie oraz zajęcia z pilatesu.

  • Duży parking dla samochodów, motorów i rowerów.

  • Stacja naprawcza dla rowerów oraz prysznice są dostępne dla każdego pracownika.

  • Brak dress-code’u — cenimy sobie swobodę i ubieramy się w to, co lubimy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • dyżury lekarza w biurze

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Opis stanowiska

W związku z reorganizacją pracy w naszym zespole Employment & Payroll, poszukujemy nowej osoby na stanowisko Employment Specialist.

Do Twoich głównych zadań będzie należało m.in. prowadzenie dokumentacji dotyczącej przebiegu zatrudnienia, kontakt z instytucjami zewnętrzynymi np. ZUS, bieżąca współpraca z zespołem HRBP oraz kadrą managerską, a także profesjonalne wsparcie dla wszystkich pracowników w firmie.

Jeśli jesteś graczem zespołowym a w obszarze kadrowym czujesz się jak ryba w wodzie, to może szukamy właśnie Ciebie!

Tworzyć erpegi, które przemawiają do serc graczy — oto nasza misja! Jesteśmy zespołem profesjonalistów i profesjonalistek z całego świata i chcemy zaliczać się do grona najbardziej uznanych producentów gier wideo, wytyczać nowe ścieżki w branży elektronicznej rozrywki oraz kreować opowieści, które definiują standardy gatunku.

Przewiń do profilu firmy