Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Energetyk

Koksownia Bytom

  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad całokształtem zagadnień związanych z prawidłową eksploatacją urządzeń energetycznych na terenie koksowni, takich jak: kotłownia, pompownia górna, obiekty socjalne zakładu, sieci rurociągów wody, węglopochodnych oraz sieci rurociągów gazu koksowniczego.

  • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu oraz innymi podmiotami świadczącymi usługi remontowe.

  • Koordynacja działań związanych z terminową naprawą urządzeń energetycznych.

  • Zapewnienie dostaw energii, gazu, pary oraz wody, jak również kontrola zużycia zasobów energetycznych.

  • Nadzór nad realizacją działań w zakresie bhp i ppoż., ochrony środowiska.

  • Raportowanie do Dyrektora Zarządzającego w zakresie realizowanych zadań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne (Wydział Energetyczny lub Elektryczny).

  • Doświadczenie w pracy zawodowej na stanowisku energetyka.

  • Uprawnienia SEP, uprawnienia G1, D1 (elektryczne w zakresie eksploatacji i dozoru bez ograniczeń), G2, D2(ciepłownicze w zakresie eksploatacji i dozoru), G3, D3 (gazownicze w zakresie eksploatacji i dozoru).

  • Dobra organizacja pracy własnej i wysoka samodyscyplina pozwalająca na pracę w warunkach stresujących.

  • Kreatywność i umiejętności analityczne.

  • Dyspozycyjność.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się i wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Pracę w firmie z tradycjami.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.