Oferta pracy

Energetyk

ArcelorMittal Poland S.A.

aleja Józefa Piłsudskiego 92

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • czynności łączeniowe na stacjach elektroenergetycznych o napięciu 110kV, 33kV, 20kV, 6kV i 0.4kV,

  • przygotowanie strefy pracy i dopuszczenie do pracy brygad remontowych,

  • zapewnienie ciągłości zasilania i usuwanie skutków awarii i zakłóceń,

  • nadzór nad wykonywaniem prac przez specjalistyczne firmy diagnostyczne, pomiarowe i remontowe,

  • możliwość zapoznania się z obsługą cyfrowych sterowników polowych z opcją zabezpieczeń i automatyki sieciowej,

  • oględziny stacji elektroenergetycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • doświadczenie w zakresie obsługi stacji 6kV i 0.4kV,

  • świadectwo kwalifikacyjne grupy G1 „E” – powyżej 1 kV,

  • prawo jazdy kat. B,

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę,

  • wsparcie zespołu,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • fundusz socjalny, w tym np. dofinansowanie do wczasów pod gruszą, kolonii dla dzieci,

  • dofinansowanie do przedszkola,

  • pracowniczy program emerytalny,

  • posiłki w firmowych stołówkach,

  • program rekomendacji pracowniczych,

  • kursy językowe online,

  • dodatkowy dzień wolny (4.05 - nasze święto, Dzień Hutnika).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne