Oferta pracy

Energetyk - elektryk

Danone Polska

  • Bieruń

    Bieruń, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • Podejmowanie akcji mających na celu zapewnienie, jakości mediów energetycznych (woda surowa, powietrze, woda lodowa, chłodnictwo)

  • Zapewnienie prawidłowej eksploatacji maszyn i urządzeń elektroenergetycznych w obszarze odpowiedzialności w celu utrzymania ciągłości dostaw mediów energetycznych

  • Przedstawianie przełożonemu propozycji ulepszeń i działań, mających na celu zapobieganie i wyeliminowanie występujących problemów, zmniejszanie strat,

  • Realizacja prac wynikających z harmonogramów i zleconych przeglądów urządzeń elektroenergetycznych oraz prac konserwacyjnych zgodnie z przyjętym terminarzem

  • Dokonywanie drobnych przeglądów i remontów prewencyjnych urządzeń elektroenergetycznych w podległym obszarze

Nasze wymagania

Posiadasz wykształcenie min zawodowe – techniczne, preferowane średnie techniczne,

Posiadasz aktualne uprawnienia kwalifikacyjne SEP serii „E” w zakresie eksploatacji, obsługi, konserwacji, remontów i prac kontrolno-pomiarowych urządzeń elektroenergetycznych,

Znasz specyfiki maszyn, urządzeń i systemów energetycznych i elektroenergetycznych, automatyki i AKP,

Posiadasz podstawową znajomość obsługi komputera i pakietu Office,

Chcesz rozwijać swoje kompetencje,

Posiadasz umiejętności: pracy w zespole, szybkiego reagowania na nieprawidłowości i rozwiązywania problemów, koncentracji i podzielności uwagi.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę z firmą Danone, a także coroczną premię i podwyżkę.

  • Będziesz mieć dostęp do szerokiego pakietu socjalnego, które oferujemy dla Ciebie i Twojej rodziny, m.in. zbiorowy dojazd do pracy z Tych, Oświęcimia, Jaworzna i Mysłowic; prywatna opieka medyczna czy ubezpieczenie na życie (wszystkie znajdziesz na: https://danone.pl/profesjonalisci/#benefity).

  • DANONE to nie jest zwykła firma – jesteśmy grupą spółek i razem z Żywiec Zdrój i Nutricia realizujemy naszą misię, zgodnie z którą „niesiemy zdrowie tak wielu ludziom jak to możliwe”. Dołączając do fabryki Danone w Bieruniu będziesz tworzyć tę misję pracując najbliżej naszych produktów jak się da. Razem z … (liczb osób z fabryce) innymi pracownikami w Bieruniu będziesz miał wpływ na produkcje Danio, Fantazji, czy Danonków dla ponad 20 krajów w Europie.

  • Dowiedz się więcej o nas na www.danone.pl/kariera-w-danone/ .

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Spotkanie z Rekruterem

3

Spotkanie z Managerem

4

Oferta

Energetyk-elektryk w fabryce Danone w Bieruniu odpowiada za zapewnienie ciągłości dostaw mediów energetycznych w celu realizacji założonych planów produkcyjnych Fabryki. Jeśli posiadasz wykształcenie elektryczne i chcesz się rozwijać w obszarze elektryki i energetyki to oferujemy Ci umowę o pracę u lidera produktów mlecznych oraz duże możliwości rozwoju zawodowego.

Przewiń do profilu firmy