Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Energetyk

  • Rybnik, śląskie
  • Specjalista
  • 14.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Energetyczne Sp. z o.o.

    Oferujmy usługi kompleksowej realizacji przedsięwzięć technicznych w zakresie: automatyki przemysłowej, elektroenergetycznym i sanitarnym. Od inwentaryzacji obiektowej, dokumentacji, doboru i kompletacji urządzeń, poprzez wykonawstwo, uruchomienie, a następnie utrzymanie.

    W związku z dynamicznym naszym rozwojem, rozwijamy oddziały we Wrocławiu, Rybniku, Krakowie i Gdańsku i poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Energetyk

    Miejsce pracy: Rybnik
    Numer referencyjny: 01/18/RYB

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie urządzeniami w specjalnym wykonaniu do stref zagrożonych wybuchem
    • wykonanie spisu z natury i oznakowanie urządzeń elektrycznych i AKPiA, zlokalizowanych w strefach zagrożonych wybuchem
    • wprowadzenie zinwentaryzowanych urządzeń do systemu informatycznego
    • udział w pracach obiektowych, uruchomienie, aż do wdrożenia zaprojektowanego systemu
    • wykonywanie i nadzór nad wykonywaniem prac i testów odbiorczych systemu
    • kontrola i nadzór urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym w strefach zagrożonych wybuchem  z wykorzystaniem najnowszej cyfrowej technologii mobilnej
    • tworzenie i archiwizacja elektronicznych raportów i paszportów urządzeń
    • organizacja miejsca pracy na terenie obiektów energetycznych zgodnie z zasadami bezpiecznej pracy przy urządzeniach energetycznych – polecenia na pracę

    Wymagania:

    • osoby nie bojące się wyzwań i rozwoju z użyciem najnowocześniejszych technologii inżynieryjnych
    • wykształcenie techniczne w obszarze automatyki, elektryki lub energetyki
    • mile widziana znajomość rynku elektrociepłowni i elektrowni,
    • mile widziana znajomość w zakresie eksploatacji i kontroli urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym
    • mile widziana znajomość mobilnych systemów, zapisu/odczytu tagów RFID, etykiet z kodami paskowymi
    • mile widziane prawo jazdy kat. B.
    • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji E i dozoru D grupa 1

    Oferujemy:

    • interesującą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
    • konkurencyjne i stabilne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę,
    • narzędzia pracy (tablet, laptop, telefon komórkowy),
    • szkolenia specjalistyczne i możliwość rozwoju.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Energetyczne sp. z o.o. z siedzibą w Mławie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Centrum Energetyczne sp. z o.o. z siedzibą w Mławie przy ul. Zachodniej 16a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.