Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
CTDI Poland Sp. z o.o.

Engineering & Continous Improvement Manager

CTDI Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Sękocin Stary (pow. pruszkowski)

    Sękocin Stary (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 08 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnej i terminowej realizacji zadań w grupie zgodnie z obowiązującymi procedurami i systemami

  • Przestrzeganie dyscypliny pracy w grupie

  • Aktywny udział w ciągłym doskonaleniu procesów oraz narzędzi

  • Odpowiedzialność za inicjowanie i realizację działań zmierzających do optymalizacji procesów

  • Nadzór nad sprzętem testowym oraz zabezpieczenie serwisu pod kątem dostępności sprzętu

  • Odpowiedzialność za KPI, zgodnie z oczekiwaniami Klientów

  • Kontakt z Klientem biznesowym i wewnętrznymi działami

  • Tworzenie zasad i narzędzi weryfikacji wiedzy Techników

  • Opracowywanie instrukcji napraw urządzeń

  • Nadzór nad dostępną dokumentacją serwisową i techniczną

  • Tłumaczenie i uaktualnianie instrukcji w wewnętrznym systemie IT

  • Wprowadzanie nowych produktów i procesów (proces NPI)

  • Tworzenie reguł zamawiania części do napraw, reguł serwisowych, zestawów naprawczych

  • Pobieranie i uaktualnianie oprogramowania dostępnego dla techników

  • Szkolenia dla Techników, promocja wiedzy

  • Wsparcie techniczne przy procesie napraw

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (branża elektroniczna lub pokrewna będzie dużym atutem)

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • Wykształcenia wyższego technicznego

  • Umiejętności komunikacyjnych, analitycznych oraz zdolności organizacyjnych

  • Umiejętności prowadzenia szkoleń

  • Konsekwencji i dynamizmu w działaniu

  • Zdolności analitycznego myślenia

  • Umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w Sękocinie Starym pod Warszawą

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nowoczesnych technologii

  • Umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta Multisport, platforma do nauki języków, dofinansowanie posiłków w firmowej stołówce oraz świadczenia z Funduszu Socjalnego)

  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

CTDI POLAND TO:

Największy w Europie oddział amerykańskiej firmy CTDI – 14 000 Pracowników na świecie, 100 lokalizacje w 22 krajach na wszystkich kontynentach.

Zatrudniamy w Polsce ponad 1000 osób w nowoczesnym centrum serwisowym o powierzchni 15 000 m2.

Firma o rozwiniętych kompetencjach technicznych – uprawnienia do napraw na najwyższym poziomie akredytacji (z naprawami płyt głównych włącznie).

Twórca innowacyjnych rozwiązań technologicznych z własnym działem R&D.

Największy w Polsce autoryzowany serwis zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych, obecny na rynku od 2000 roku.

Partner biznesowy znanych światowych Producentów, takich jak Samsung, HTC, Motorola Solutions, Nokia, Lenovo, Sony.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje