Logo Pracuj.pl

Engineering Manager / Kierownik Inżynierii Procesu

HRK S.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Reprezentujemy międzynarodową firmę produkcyjną z branży automotive.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkuosobowym działem Inżynierii
  • Zarządzane zespołem inżynierów i dbanie o ich rozwój
  • Ustalanie standardów procesowych, tworzenie procedur, instrukcji i wytycznych dla produkcji
  • Rozwój technologii na terenie zakładu
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne przy nowych uruchomieniach
  • Ciągła poprawa wydajności procesów produkcyjnych.
  • Wdrażanie i poprawa doskonałości operacyjnej w procesach produkcyjnych
  • Inicjowanie i kierowanie projektami fabrycznymi
  • Analiza możliwości wykonawczych, potrzeb inwestycyjnych, mocy produkcyjnych dla nowych projektów
  • Zakup i odbiór maszyn i urządzeń, oprzyrządowania dla potrzeb produkcji

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze inżynierii procesowej
  • Doświadczenie w branży technicznej lub automotive (mile widziane odlewnictwo)
  • Dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów i zarządzania procesem
  • Znajomość inżynierii i procesów produkcyjnych tj.:
  • Zarządzanie technologiami
  • Zarządzanie projektami
  • Lean manufacturing (BPS, VSM, TPM, EPM)
  • TQM i podstawowe narzędzia poprawy jakości
  • Umiejętność motywowania zespołu

Pracodawca oferuje

  • Pracę w międzynarodowej organizacji nastawionej na ciągły rozwój
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. pakiet medyczny, pakiet sportowy, ZFŚS
  • Obszerny pakiet profilowanych szkoleń

Engineering Manager / Kierownik Inżynierii Procesu, Wrocław