Oferta pracy

Engineering Manager / Tech Lead (Electronics & Embedded)

Higo SenseO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za techniczny i technologiczny wymiar urządzenia medycznego Higo (elektronika, mechanika, oprogramowanie wbudowane, ISO/CE)

  • zarządzanie zewnętrznymi partnerami technologicznymi oraz technicznymi projektami rozwojowymi

  • zarządzanie technologicznym utrzymaniem, produkcją i dalszym rozwojem wyrobu medycznego Higo

  • zarządzanie projektami związanymi z rozwojem i optymalizacją funkcjonalną i kosztową urządzenia Higo

  • merytoryczna współpraca z Działem Produkcji, Działem Łańcucha Dostaw, Działem Rozwoju Oprogramowania i Działem AI / ML

  • zarządzanie i utrzymanie dokumentacji technicznej wyrobu medycznego zgodnie z ISO 13485

Nasze wymagania

  • wykształcenie w zakresie elektroniki / informatyki / inżynierii programowania lub pokrewne

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w zakresie rozwoju produktów, zarządzania projektami hardware’owymi, projektowania systemów i produktów elektronicznych, zarządzania zespołami R&D

  • doświadczenie w zakresie projektowania elektroniki, tworzenia architektury systemów elektronicznych i oprogramowania wbudowanego

  • znajomość mikrokontrolerów STM, bezprzewodowej transmisji danych Wi-Fi / Bluetooth, FreeRTOS, układów optycznych i wizyjnych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym technicznego), zarówno w mowie, jak i w piśmie

  • orientacja na cel i efektywność w działaniu

  • umiejętność działania w sposób nieszablonowy oraz szybkiego reagowania na zmieniające się warunki

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z wyrobami medycznymi oraz znajomość normy ISO 13485

  • doświadczenie w zakresie sprzętowego EKG

  • znajomość systemów do projektowania mechaniki (SolidWorks, Inventor)

To oferujemy

Zespół Higo tworzą osoby ceniące i rozumiejące autonomię, inicjatywę i tworzenie projektu od podstaw. Pracując z nami przeżyjesz niezwykłą przygodę z telemedycznym systemem przyszłości. Będziemy wspólnie tworzyć nowe standardy, które staną się wzorem rynkowym na wiele lat. Codzienna praca zarówno z produktami cyfrowymi, jak i fizycznymi, dostarczy Ci niepowtarzalnych możliwości rozwoju w wielu różnych kierunkach.

Zapraszamy do współpracy w wymiarze 5 dni w tygodniu, z czego maksymalnie do 3 dni zdalnie. Oczywiście w trakcie utrzymującego się stanu epidemii możliwa jest pełna praca zdalna.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dogodna lokalizacja: ścisłe centrum Warszawy

  • zniżki w kantynie pracowniczej -25%

Higo Sense

Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy budują i rozwijają telemedyczny system do zdalnej diagnostyki najpowszechniejszych chorób i infekcji. Dwa podstawowe elementy tego systemu to innowacyjne urządzenie medyczne oraz algorytmy sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w zakresie automatycznej interpretacji danych medycznych oraz optymalizacji procesów diagnostycznych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy