Oferta pracy

Engineering Manager

Arche Consulting Sp z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Firma o globalnym zasięgu, będąca jednym z największych producentów pasów transportujących i łańcuchów wykorzystywanych w firmach produkcyjnych.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Engineering Manager (struktury globalne)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie procesu produkcyjnego w zakresie bieżącej eksploatacji parku maszynowego w 6 zakładach w tym USA i Chiny;

  • Analizowanie postępów realizacji zadań oraz ocena ich wyników przy współpracy z menadżerami;

  • Optymalizacja kosztów poprzez skuteczne planowanie i zarządzanie budżetem, efektywne podejście do zarządzania aktywami oraz minimalizowanie strat i marnotrawstwa;

  • Monitorowanie wskaźników KPI;

  • Pomaganie w opracowywanie standardów inżynieryjnych dla poszczególnych zakładów;

  • Standaryzowanie procesów produkcyjnych pod kątem jakości, wydajności i możliwości produkcyjnych;

  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu automatyzacji produkcji w podległych zakładach.

  • Udział w projektach rozwojowych.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Minimum 7 letnie doświadczenie w zakresie inżynierii oraz utrzymania ruchu;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka hiszpańskiego;

  • Doświadczenie w stosowaniu narzędzi Lean / Six Sigma;

  • Wiedza z zakresu industrializacji zakładów oraz konserwacji i budowy maszyn;

  • Mile widziane znajomość procesów produkcyjnych wtrysku, cięcia, CNC, montaż;

  • Umiejętność planowania budżetu;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;

  • Umiejętność syntezy danych i podejmowania decyzji;

  • Gotowość do częstych podróży;

  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Samochód służbowy;

  • Możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia oraz pracy w środku wielokulturowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne