Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Engineering Technician

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. (Gliwice)

  • Bojkowska 59B, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Bojkowska 59B

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Asystowanie w codziennych zadaniach inżynierów odpowiedzialnych za komponenty amortyzatora,

  • Realizacja planów testowych komponentów,

  • Planowanie testów z uwzględnieniem rezerwacji czasu maszyn testowych i przygotowania oprzyrządowania,

  • Nadzór nad realizacją testów w zgodności ze specyfikacjami,

  • Administrowanie inwentarzem komponentów prototypowych.

Nasze wymagania

  • Jesteś absolwentem studiów magisterskich, inżynierskich lub studentem ostatniego roku (mile widziane wykształcenie o kierunku mechanicznym lub materiałoznawstwo),

  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Posiadasz wysoki poziom umiejętności technicznych,

  • Znasz pakiet MS Office - dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia Makr w Excelu (Visual Basic),

  • Rysunek techniczny nie jest Ci obcy,

  • Jesteś odpowiedzialny i zaangażowany,

  • Posiadasz umiejętność szybkiego uczenia się,

  • Potrafisz dobrze organizować swoją pracę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne