Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

English Teacher - lektor języka angielskiego

Ewa Oberwan Emily's English

umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
60,0090,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
50,00100,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Franciszka Bielowicza 52, Świątniki Górne
    Świątniki Górne, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Franciszka Bielowicza 52

Świątniki Górne

Twój zakres obowiązków

Uczymy dzieci (od 7ego roku życia), młodzież i dorosłych w kameralnych grupach.Prowadzimy również zajęcia indywidualne. Wyróżnia nas stabilna pozycja i wyjątkowa atmosfera, z której słyniemy wśród lokalnej społeczności naszyć uczniów. Od 6 lat dostarczamy jakość i pokazujemy pasję do języka, dlatego wracają do nas całe rodziny. Liczy się dla nas jakość, nie ilośc, radość z rozwoju a nie ocenianie. Poszukujemy lektorów do stałej, długoterminowej współpracy od 19 września.

Nasze wymagania

  • znajomość angielskiego na poziomie C1

  • umiejetność nawiązywania relacji z dziećmi i młodzieżą

  • chęć tworzenia ciekawych zajęć

To oferujemy

  • bloki zajęć w godzinach 13-20 (do indywidualnego ustalenia)

  • wdzięczność- uczniów i rodziców ceniących naszą pracę

  • niezbędne materiały, platforma online,

  • minimum papierologii, maksimum treści

  • zespół, który się wspiera

  • przestronna, dobrze wyposażona szkoła