Oferta pracy

Enterprise Application Consultant SAP

Mitsubishi Electric Europe

  • Krakowska 48, Balice (pow. krakowski)
    Balice (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Krakowska 48

Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z wewnętrznymi działami oraz zewnętrznymi dostawcami IT,

  • przygotowanie analiz biznesowych oraz koncepcji wdrażania nowych funkcjonalności SAP,

  • projektowanie systemu SAP, polegające na dostosowywaniu i automatyzacji jego funkcjonalności zgodnie z wymaganiami biznesowymi,

  • koordynowanie projektów w obszarze SAP we współpracy z kluczowymi użytkownikami (organizacja spotkań, tworzenie harmonogramów, nadzorowanie prac oraz aktywne wsparcie),

  • organizowanie cyklicznych spotkań oraz wsparcie użytkowników kluczowych,

  • wsparcie w testach nowych rozwiązań, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów we współpracy z zewnętrznymi ekspertami,

  • nadzorowanie postępów oraz jakości prac realizowanych przez zewnętrznych dostawców.

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie we współpracy z wewnętrznym klientem oraz zewnętrznymi wykonawcami,

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów IT,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,

  • bardzo dobra znajomość systemu SAP (modułu SD, MM, BW),

  • znajomość pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym (w szczególności MS Excel),

  • umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra komunikatywność, chęć rozwoju i samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Mile widziane

  • Interdyscyplinarne podejście – otwartość na rozwojowe zadania spoza obszaru SAP ,

  • (projektowanie elektronicznych obiegów Webcon BPS, M365 Power Platform etc.),

  • znajomość środowiska M365.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji,

  • praca w trybie hybrydowym,

  • premie kwartalne za wykonanie zadań,

  • fajny zespół, nastawiony na współpracę, innowacyjność i dobrą atmosferę w pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • udział w szkoleniach zewnętrznych, a także dostęp do platformy Udemy,

  • niezbędne narzędzia pracy w tym laptop, telefon komórkowy,

  • bogaty pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • system kafeteryjny

Misją naszego działu jest dostarczanie skalowalnych, elastycznych, bezpiecznych oraz finansowo efektywnych rozwiązań IT, które sprawiają, że wszystkim w organizacji pracuje się lepiej. Budujemy nowe procesy, automatyzujemy i optymalizujemy istniejące w bardzo bliskiej współpracy z działami biznesowymi, by zapewnić jak najlepsze wykorzystanie dostępnej na naszym pokładzie technologii IT. Jesteśmy więc działem nastawionym na pracę projektową oraz na współpracę zespołową zarówno z klientami wewnętrznymi w celu rozpoznania potrzeb biznesowych oraz zewnętrzni partnerami, którzy dostarczają zasobów do realizacji projektów.

Przewiń do profilu firmy