Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Enterprise Architect

Linux Polska Sp. z o.oO firmie

Linux Polska Sp. z o.o

Aleje Jerozolimskie 100

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • TOGAF

System operacyjny

O projekcie

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny /odpowiedzialna za projektowanie oraz rekomendowanie kierunków w zakresie tworzenia oraz rozwoju architektury IT w projektach transformacyjnych realizowanych przez Spółkę. Stanowisko to będzie wiązało się ze współpracą z ludźmi po stronie klientów Spółki. Nie wiąże się z zarządzaniem ludźmi.

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie architektury rozwiązań / systemów IT w ramach realizowanych przez Spółkę projektów

  • projektowanie oraz rekomendowanie kierunków strategicznych w zakresie tworzenia oraz rozwoju architektury IT w projektach transformacyjnych realizowanych przez Spółkę

  • analiza potrzeb biznesowych we współpracy z działami merytorycznymi

  • analiza wpływu rekomendowanych zmian na istniejące środowisko IT

  • rekomendowanie odpowiednich technologii i narzędzi IT

  • rekomendowanie standardów technicznych i narzędziowych w obszarze rozwoju systemów IT z uwzględnieniem perspektywy długoterminowej

Nasze wymagania

  • minimum 4-letnie doświadczenia na stanowisku Architekta Korporacyjnego w złożonej organizacji

  • znajomość zagadnień związanych z tematyką architektury mikroserwisowej, CI/CD i/lub konteneryzacji i/lub cloud i/lub infrastruktury IT i/lub automatyzacji IT

  • doświadczenie w sektorze finansowym i/lub telekomunikacyjnych i/lub publicznym

  • znajomość frameworków do zarządzania architekturą korporacyjną (TOGAF, ITIL)

  • samodzielność oraz kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

  • bardzo wysokie zdolności interpersonalne (praca z ludźmi)

  • znajomość języka polskiego na poziomie min. C1 oraz języka angielskiego na poziomie min. B2

  • wykształcenie techniczne

Mile widziane

  • znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa IT

  • doświadczenie w roli analityka biznesowo – systemowego w sektorze finansowym lub telekomunikacyjnych lub publicznym

To oferujemy

  • pracę w profesjonalnym zespole specjalistów open source

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy wdrażaniu i wspieraniu największych projektów informatycznych w Polsce

  • możliwość rozwijania kompetencji zawodowych (certyfikaty i udział w szkoleniach)

  • motywujące wynagrodzenie

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Etapy rekrutacji
1

I etap - rozmowa rekrutacyjna

2

II etap - zadanie praktyczne do samodzielnego wykonania

Linux® Polska – polska spółka IT działająca od 2009 r. Ekspert w zakresie technologii open source na rynku polskim oraz w regionie CEE. Spółka świadczy usługi konsultingowe, audytorskie, wdrożeniowe, integracyjne i utrzymaniowe. Specjalizuje się w tworzeniu i implementacji architektur rozwiązań, systemów i aplikacji opartych o technologie otwarto źródłowe. Wraz z usługami własnymi Linux Polska dostarcza technologie informatyczne współpracując ze światowymi liderami IT. Ofertę technologiczną spółki uzupełniają usługi szkoleniowe.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Warszawa, w okresie pandemicznym: zdalnie

Nie musisz wiedzieć wszystkiego, ale musisz chcieć się rozwijać!