Oferta pracy

Enterprise Architect

Empik S.A.O firmie

Empik S.A.

Marszałkowska 104/122

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

  • Enterprise Architect

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad architekturą kluczowych systemów IT wspierających sprzedaż e-commerce i retail oraz działania operacyjne Grupy Empik;

  • Identyfikację zmian w zakresie architektury IT wynikających z potrzeb biznesowych i technicznych;

  • Zapewnienie zgodności architektury systemów z wymaganiami bezpieczeństwa, wydajności infrastruktury i standardów integracyjnych;

  • Proponowanie i wdrażanie innowacyjnych technologii, narzędzi i usprawnień procesowych;

  • Optymalizacja rozwiązań pod kątem wydajności, kosztów operacyjnych i funkcjonalności;

  • Współpraca z dostawcami w zakresie zmian architektury systemów IT Grupy Empik;

  • Opracowywanie standardów dla architektury systemów w organizacji;

  • Udział w kluczowych projektach IT realizowanych w firmie i wpływ na architekturę wdrażanych rozwiązań;

  • Wsparcie w procesie wyboru dostawców i doradztwo w zakresie docelowych architektur wdrażanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 5 lat doświadczenia z architekturą, projektowaniem i integracją systemów IT w dużym, korporacyjnym środowisku;

  • Doskonale znasz wzorce projektowe i standardy integracji systemów;

  • Swobodnie korzystasz z UML, BPMN, Enterprise Architect;

  • Bardzo dobrze znasz zagadnienia związane z bezpieczeństwem systemów informatycznych;

  • Masz wiedzę odnośnie uznanych wzorców architektonicznych wysokopoziomowych (TOGAF, SOA) i niskopoziomowych (Mikroserwisy, REST API, MVC) budowania heterogenicznych rozwiązań aplikacyjnych;

  • Masz doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu złożonych architektonicznie rozwiązań przy zapewnieniu wysokich parametrów niefunkcjonalnych (HA, skalowalność);

  • Dobrze znasz narzędzia wspierające procesy wytwórcze oraz utrzymaniowe (Jira, Jenkins);

  • Znasz ITIL v3 lub v4;

  • Masz doświadczenie w budowaniu rozwiązań opartych o architekturę chmurową i on-premise;

  • Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną;

  • Cechuję Cię proaktywność, potrafisz rekomendować rozwiązania i wyciągać trafne wnioski;

  • Potrafisz komunikować się na wszystkich poziomach organizacji, łączyć różne cele i priorytety, wypracować kompromisowe rozwiązania;

  • Lubisz dzielić się wiedzą, dobrymi praktykami dążysz do ciągłego rozwoju, swojego oraz otoczenia.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Empik S.A.

Empik to przestrzeń, w której pasja napędza ludzi i innowacje. Tworzymy ją wspólnie, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas. Dzięki temu jesteśmy w TOP3 największych marek omnichannel, oferując 19 milionów produktów, które inspirują i nieustannie pobudzają ciekawość milionów Klientów.

Przewiń do profilu firmy