Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Enterprise Information Architect

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Poszukujemy też programistów do projektów wewnętrznych. Kandydatom doradzamy w zakresie doboru stanowiska pracy, rozwoju umiejętności oraz kształtowania ścieżki kariery.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264

    Dla naszego Klienta, globalnej firmy produkcyjnej tworzącej oddział we Wrocławiu poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Wrocław | PM/WR/EIA

      Opis stanowiska:

    • Wsparcie określania potrzeb informacyjnych- opis procesów i zasobów informacji
    • Aktualizacja i ulepszanie istniejących zbiorów informacji w celu polepszenia ich dostępności i czytelności
    • Integracja róznych źródeł danych w celu ich bardziej efektywnego wykorzystania
    • Udostępnianie istniejących danych różnym grupom odbiorców
    • Zarządzanie zbiorami informacji (m.in. pod względem spójności, ochrony dostępu, jakości, ryzyka oraz zgodności z wymaganiami organizacji)
    • Wsparcie w zakresie implementacji zmian w systemi informacji

      Wymagania:

    • Ukończone studia na kierunku technicznym
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • doświadczenie i wiedza z zakresu integracji systemów o skali globalnej
    • Ugruntowana wiedza z zakresu Systemów sprawozdawczych
    • Znajomość zagadnień Modelowania informacji i Master Data Management

      Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań w globalnym zespole specjalistów
    • Długotrwałą współpracę w oparciu o umowę o pracę
    • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do lunchy, bezpłatne kursy językowe
    • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji
    • Eventy pracownicze, wyjazdy szkoleniowe

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje

    Wyślij CV, podając w temacie wymieniony wyżej numer referencyjny, na adres:

    Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

    "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez firmę Power Media S.A. we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

    Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/praca