Oferta pracy

Enterprise Sales Specialist

ZnanyLekarz Sp. z o.o.

umowa o pracę
5 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Zapraszamy Cię do udziału w ekscytującym przedsięwzięciu. Dołączysz do nowo powstałego zespołu projektowego, którego zadaniem jest stworzenie nowego, kompletnego procesu sprzedażowego:

- Na początek będziesz kontaktować się telefonicznie z naszymi potencjalnymi przyszłymi klientami – klinikami. Dostarczymy Ci bazę kontaktów, ale też będziesz samodzielnie pozyskiwał nowych klientów. Przede wszystkim skupisz się na poznaniu i zrozumieniu potrzeb klienta.

- Następnie przeanalizujesz zebrane informacje, wyciągniesz wnioski i zaproponujesz rozwiązania, które zwiększą efektywność procesu sprzedażowego i pozwolą lepiej dopasować go do oczekiwań naszych klientów.

- Kiedy już osiągniemy cel, będziesz mógł wykorzystać efekty swojej pracy i skuteczniej pozyskiwać nowych klientów.

Rola kreatora nowych rozwiązań przypadnie Ci do gustu? Nie ma problemu! Ciągle staramy się ulepszać naszą pracę i rozwijać produkt by lepiej dostosowywać go do potrzeb rynku :)

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży B2B przez telefon i/lub wideokonferencje (powyżej 2-3 lat będzie OK!), a na dodatek lubisz ten rodzaj kontaktu z klientem

  • Swoją sprzedaż opierasz na zadawaniu pytań i badaniu potrzeb

  • Potrafisz zadawać trafne pytania i uważnie słuchać

  • Umiesz wyciągać wnioski i płynnie dostosowywać siebie oraz ofertę do tego, co słyszysz od klienta

  • Jesteś otwarty na częste zmiany

  • Koncentrujesz się na wynikach i optymalizowaniu procesów przez szukanie, testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań

  • Jesteś osobą pełną energii, gotową do odkrywania świata

  • Znasz język angielski na poziomie co najmniej B2 (jesteśmy międzynarodową firmą, pracujemy na zagranicznych systemach, ale przede wszystkim komunikujemy się z innymi oddziałami DocPlannera).

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe: 7000 zł netto + VAT (B2B) lub 4000 zł netto (UoP) + premie uzależnione od realizacji targetu - bez górnych sufitów

  • Po 6 miesiącach opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej poczytaj o tym tutaj.

  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon służbowy i laptopa,

  • Pracę zdalną,

  • Bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,

  • Ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium,

  • Bezstresowy okres wdrożenia - masa szkoleń i warsztatów (brzmi banalnie, ale naprawdę tak jest!),

  • Kreowanie swojej kariery w firmie jak oraz dużą autonomię działania,

  • Realny rozwój siebie jak i naszego produktu - organizujemy masę szkoleń wewnętrznych, mamy jasne ścieżki rozwoju, a przede wszystkim realizujemy kulturę feedbacku (o której tyle piszemy) i stale ulepszamy nasze działania.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

People first - Każdy ZnanyCzłowiek ma empatyczne, serdeczne podejście do klientów, ale również do pozostałych osób w zespole. Na co dzień w pracy wspieramy się, tworzymy zgrany, pozytywnie nastawiony zespół i nie wyobrażamy sobie, aby to miało się zmienić :-)

Ownership - Liczymy, że wyzwoli się w Tobie pierwiastek samodzielności i kreatywności, bo u nas każdy Opiekun ma pod swoimi skrzydłami portfel klientów, z którymi buduje relacje, wspiera i doradza według własnego pomysłu.

Flexibility - Klientów nie możemy (jeszcze) zaprogramować :) Nasz produkt dynamicznie się zmienia, więc jeśli szybkie tempo pracy lub duża ilość zmian Cię nie przerażają, a napędzają do działania, to wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach!

Przewiń do profilu firmy

Jeśli dotarłeś do tego miejsca, nie masz innego wyjścia, niż kliknąć Aplikuj i podesłać nam namiastkę siebie w formie CV.

Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym! :)