Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Equipment Specialist

MSC POLAND SP. Z O.O.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma MSC Mediterranean Shipping Company została założona w 1970 r. przez rodzinę Aponte. Na przestrzeni lat MSC z małego przewoźnika konwencjonalnego stało się wysoko wyspecjalizowanym armatorem kontenerowym. Jest jedną z wiodących linii transportu kontenerowego na świecie. MSC dostarcza towary i usługi lokalnym społecznościom, klientom i międzynarodowym partnerom biznesowym. MSC posiada flotę ponad 520 kontenerowców, pływających po 200 szlakach handlowych. 493 biur na całym świecie w ponad 155 krajach. Jednak najbardziej jesteśmy dumni z naszego globalnego zespołu ponad 70 000 oddanych pracowników.

Główne zadania stanowiska

  • zarządzanie gospodarką pustych kontenerów na terenie kraju (dry contrainers, special equipment),
  • monitorowanie, optymalizacja oraz rozwój procesów zarzadzania nadwyżką/niedoborem pustych kontenerów na terminalach i depotach inlandowych,
  • koordynowanie i ewidencjonowanie napraw kontenerów,
  • raportowanie ruchów kontenerów,
  • raportowanie pick-ups & drop-offs,
  • współpraca nad projektowaniem i wdrażaniem nowych rozwiązań optymalizujących działalność operacyjną i koszty w Dziale Equipment.

Doświadczenie i kwalifikacje

  • wykształcenie wyższe (kierunek: transport, logistyka, zarządzanie łańcuchem dostaw lub pokrewny),
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy w branży transportu i logistyki morskiej,
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne,
  • kreatywność i innowacyjne myślenie,
  • proaktywne podejście do szukania rozwiązań i inicjowania zmian,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • zaawansowana znajomość programów pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

Oferujemy:

  • atrakcyjny pakiet benefitowy: (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie nauki języka angielskiego)
  • kartę Lunch Pass z comiesięcznym doładowaniem
  • świeże owoce w każdym tygodniu
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnej zniżki w ramach rejsów statkami wycieczkowymi w MSC Cruises
  • możliwość wzięcia udziału w projektach optymalizacyjnych i rozwojowych w Firmie
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w rodzinnej atmosferze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MSC Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jednocześnie zostałam (-em) poinformowana (-y), że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę; wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ogłoszenie archiwalne