Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SQL Developer

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 16.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta, który jest międzynarodowym producentem z branży meblowej, zatrudniającym ponad 100 osób w całej Europie poszukujemy osoby, która uzupełni ich zgrany zespół. W związku z ciągłym i bardzo dynamicznym rozwojem szukamy utalentowanej osoby gotowej do wdrażania nieszablonowych projektów na stanowisku:

    SQL DEVELOPER
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała
    Woj. śląskie
    W związku z dynamicznym rozwojem i znaczącym wzroście ilości systemów informatycznych poszukujemy osoby, której zadaniem będzie bieżące wspieranie użytkowników oraz rozwiązanie ich problemów na poziomie technicznym.

    Od Kandydatów nie wymagamy doświadczenia komercyjnego, kluczowa jest dla nas chęć do nauki, proaktywność oraz znajomość języków: SQL oraz angielskiego.

    Oferta kierowana jest także do studentów czy absolwentów studiów wyższych.

    Zadania na tym stanowisku:

    • Wsparcie użytkowników systemu ERP w codziennej pracy
    • Poszukiwanie możliwości wprowadzania usprawnień lub optymalizacji do codziennej pracy użytkowników
    • Tworzenie zapytań i procedur bazodanowych
    • Współpraca bezpośrednia oraz zdalna z użytkownikami w Polsce i w Europie

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Dobra znajomości języka zapytań SQL
    • Podstawowej znajomości dowolnego języka programowania
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Analitycznego sposobu myślenia
    • Zaangażowania, wysokiej chęci uczenia się oraz jak to mówią na świecie „can-do attitude”
    • Otwartości na feedback, aby maksymalizować tempo nauki
    • Terminowości, sumienności i dokładności w działaniu
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

    Oferujemy:

    • Pracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B w pełnym wymiarze godzin
    • Wynagrodzenie odpowiadające Twojemu doświadczeniu
    • Pracę w biurze w Bielsku-Białej
    • Możliwość zdobycia dużej dawki wiedzy biznesowej oraz informatycznej z zakresu systemów ERP
    • Pracę z najlepszymi specjalistami w branży meblowej oraz możliwość współpracy pod okiem programistów i managerów z wieloletnim doświadczeniem w branży IT
    • Świadczenia dodatkowe (współfinansujemy pakiet medyczny)

    DOŁĄCZ DO NAS!

    1.
    Pierwszym etapem będzie rozmowa telefoniczna
    2.
    Następnie, spotkanie indywidualne z Rekruterem
    3.
    Kontakt i zaproszenie do finału procesu rekrutacji
    4.
    BRAWO! Zostanie złożona Ci oferta pracy!

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez 4change akademia biznesu z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania”.