Oferta pracy

ETL developer / Data engineer

ING Tech Poland

  • Zajęcza 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Zajęcza 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie ETL wysoko i niskopoziomowe

  • Wprowadzanie usprawnień architektury

  • Usprawnianie procesu releasowego

Nasze wymagania

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie z zakresu SAS ETL (SAS DI studio) oraz SAS datasets,

  • Posiadasz doświadczenie z Oracle,

  • Posiadasz doświadczenie z zakresu raportowania w SAS (SAS Enterprise Guide oraz/lub SAS Visual Analytics),

  • Potrafisz wykorzystać języki skryptowe do automatyzacji pracy (np. fazy test & deployment; Python, Bash),

  • Znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji (w mowie i piśmie),

  • Lubisz pracować w zespole, jesteś skupiony zarówno na kliencie oraz potrafisz odnieść się do perspektywy usługi, chcesz ciągle doskonalić swoje umiejętności.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracach nad architekturą rozwiązań SAS,

  • Znajomość relacyjnych baz danych i DWH aby odnieść ją w kontekście do świata operacji IT.

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój,

  • Certyfikacje i transfer wiedzy

  • Najnowsze technologie

  • Międzynarodowe projekty

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Informacje o zespole:

Działamy w obszarze COO Risk & Finance, w zespole MRA (Management Repor ting & Analytics), którego głównym celem jest automatyzacja, standaryzacja oraz wizualizacja różnych danych, dotyczących ryzyka. Interesariuszami są min. osoby z zarządu grupy ING, konsultanci oraz specjaliści d/s regulacji. W ramach squadu DQ Dashboard, działającego w zespole MRA, przygotowywane są zestawienia różnych typów ryzyk w odniesieniu do wielu domen bankowych. Oprócz opracowywania takich zestawień, squad jest odpowiedzialny za automatyzację przepływu danych oraz migrację na nową platformę technologiczną. Squad posiada odpowiedzialność "end-to-end" za wdrażane rozwiązania.

Pozostałe wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z systemem LINUX (RHEL) oraz technologiami Windows Server