Oferta pracy

ETL Developer

ALIOR BANKO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i implementowanie procesów ETL z wykorzystaniem Informatica PowerCenter,

  • programowanie w języku PL/SQL,

  • realizacja procesów integracji danych,

  • analiza błędów i rozwiązywanie problemów w przepływach integracyjnych,

  • tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki informatyczne,

  • minimum roczne doświadczenie w programowaniu w narzędziach ETL (Informatica PowerCenter, Data Stage lub pokrewne),

  • znajomość teorii i technologii relacyjnych baz danych i SQL,

  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,

  • kreatywność i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Znajomość Informatica PowerCenter

  • Znajomość technik optymalizacji SQL

  • Znajomość zagadnień z dziedziny Business Intelligence, Hurtowni Danych i modelowania danych

  • Znajomość narzędzi BI (Business Objects, Microstrategy)

  • Możliwość pochwalenia się implementacją rozwiązań bazodanowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop