Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Promity Sp. z o.o. z siedzibą w: Warszawie ul. Wiejska 14/25, 00-490 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected] .
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

ETL Developer

Promity Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowa i utrzymanie rozwiązań ETL na podstawie specyfikacji biznesowej

  • tworzenie i optymalizacja skryptów w językach bazodanowych

  • tworzenie i optymalizacja jobów Talend

  • analiza danych i wspieranie testów i wdrożeń projektowych

  • analiza danych zgromadzonych w bazach danych

  • utrzymanie i rozwój systemów przetwarzania danych z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi Talend

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji projektowej

  • wsparcie testów funkcjonalnych i wdrożenia projektów

Nasze wymagania

  • Zależy nam, abyś w naszej firmie zawsze miał(a) poczucie ciągłego rozwoju, dlatego chętnie Cię wyszkolimy i wdrożymy w narzędzia i metody, z użyciem których pracujemy. Jednak chcielibyśmy, abyś już od pierwszego dnia pracy pochwalił(a) się:

  • minimum 2 latami doświadczenia w języku SQL

  • znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • umiejętnością pracy w zespole

  • umiejętnościami analitycznymi

  • podstawami Unix/Linux

  • mile widziana znajomość narzędzi ETL – (Talend Data Integration lub MS Power BI)

  • mile widziane doświadczenie z technologią Big Data

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia

  • uczciwe zasady współpracy

  • elastyczne formy zatrudnienia dostosowane do Twojej dyspozycyjności

  • koleżeńską atmosferę, zgrany zespół i wsparcie na każdym etapie

  • kameralne biuro w doskonałej lokalizacji w Warszawie (okolice stacji metra Racławicka) i możliwość pracy zdalnej

  • stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych - udział w międzynarodowych szkoleniach i konferencjach

  • lekcje języka angielskiego z Native Speakerem

  • pracę w przyjaznej atmosferze w super zgranym zespole

  • piękny ogród i możliwość pracy w nim

  • kartę Multisport

  • możliwość przyprowadzenia psa do pracy

O nas

Jesteśmy firmą świadczącą wysokiej jakości usługi doradcze oraz budującą i wdrażającą zwinne rozwiązania IT. W obszarze IT tworzymy zarówno własne dedykowane systemy, produkty sprzedawane na rynku globalnym, jak i świadczymy usługi rozwoju oprogramowania ze szczególnym uwzględnieniem systemów Business Intelligence.

Razem tworzymy marki:

-> Promity  – Software Development (Enterprise Applications, Business Intelligence, Talend), Enterprise Consulting

-> Info Design – Agile Transformations, Atlassian Expert (Autoryzowany Partner Atlassian)

-> CoreSoft Labs – JIRA Add-ons, Custom Software Development

Jesteśmy Gold Partnerem firmy Talend będącej wiodącym dostawcą narzędzi Data Integration, Data Quality, Data Management, Data Catalog, Big Data, ESB

Nasz zespół specjalizuje się m.in. obszarach Data Integration, Data Quality oraz Data Migration.