Ta oferta pracy jest nieaktualna od 85 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

ETL Specialist

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 22.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy globalną firmą technologiczną z 15 – letnim doświadczeniem. Zatrudniamy ponad 700 specjalistów z zakresu nowoczesnych rozwiązań wspierających biznes. Posiadamy 6 oddziałów w Polsce oraz biura w Indiach (Pune), USA (Nowy Jork) i Malezji (Kuala Lumpur).

    Tworzymy innowacyjne rozwiązania IT wykorzystując kompetencje w zakresie outsourcingu, utrzymania i rozwoju oprogramowania oraz chmury.

    Wyróżniamy się podejściem Paperless, którego celem jest zmniejszenie ilości papieru w organizacji oraz optymalizacja procesów biznesowych.

    Zadania:

    • Praca w zespole projektowym zajmującym się technologiami bazodanowymi oraz ETL / DWH
    • Realizacja zadań technicznych oraz projektów w ramach rozbudowanej platformy technologicznej
    • Udział w projektowaniu, rozwoju i budowie procesów ETL
    • Dbanie o stabilność i ciągły rozwój platformy
    • Rozwój i utrzymanie struktur hurtowni danych, kontrola jakości danych
    • Analiza możliwych do zrealizowania rozwiązań
    • Bliska współpraca z zespołami zajmującymi się technologiami raportowymi oraz BigData w ramach jednego środowiska projektowego

    Oczekiwania:

    • Minimum rok komercyjnego doświadczenia w obszarze ETL
    • Znajomość dowolnego narzędzia ETL (znajomość Informatica PowerCenter będzie dużym atutem)
    • Praktyczna wiedza z obszaru baz danych Oracle oraz hurtowni danych (DWH)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziane doświadczenie programistyczne w obszarze ETL oraz baz danych (PL/SQL lub SQL)
    • Znajomość środowiska Unix/Linux

    Nasza oferta:

    • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę/B2B)
    • Możliwość pracy zdalnej (w przypadku doświadczonych kandydatów)
    • Szkolenia wstępne, opieka mentora i możliwość nauki od kolegów i koleżanek z zespołu z ponad 10-letnim doświadczeniem w IT
    • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport
    • Darmowe zajęcia z języka angielskiego
    • Budżet szkoleniowy oraz integracyjny
    • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku projektowym
    • Realne możliwości rozwoju i awansu

    Zainteresowane osoby prosimy przesyłać CV poprzez przycisk aplikowania.