Oferta pracy

EU Tax Manager

BWI Poland TechnologiesO firmie

BWI Poland Technologies

Kapitana Mieczysława Medweckiego 2

Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie polityki podatkowej Spółki w lokalizacjach europejskich (Polska, UK, Czechy, Francja, Włochy, Niemcy)

  • wdrożenie wewnątrzgrupowych zasad dotyczących tzw. cen transferowych oraz opracowanie dokumentacji podatkowej;

  • przygotowanie wewnętrznych procedur podatkowych dla spółek europejskich;

  • doradztwo podatkowe dla spółek europejskich;

  • kontrola, doradztwo i wsparcie operacyjne w zakresie realizacji przepisów dot. podatków dochodowych i podatku VAT w Spółce polskiej;

  • realizacja obowiązków ewidencyjnych i raportowych w zakresie pozostałych podatków (akcyza, podatek od środków transportu, podatek od nieruchomości, etc.) w Spółce polskiej.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie na podobnym stanowisku;

  • znajomość polskich przepisów podatkowych (doświadczenie z podatkami innych krajów europejskich będzie dodatkowym atutem);

  • doświadczenie z dyrektywami Unii Europejskiej w zakresie podatków;

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( w mowie i piśmie );

  • dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dodatkowy urlop okolicznościowy oraz stażowy

  • Opiekę medyczną dla pracownika i członków najbliższej rodziny

  • Różnorodny pakiet socjalny (Multisport, bony świąteczne)

  • Wsparcie pracowników w trudnych sytuacjach życiowych (możliwość uzyskania pożyczki pracowniczej na korzystnych warunkach)

  • Przyjazna atmosfera pracy (najwyżej oceniany wskaźnik w wew. wynikach badań satysfakcji pracowników)

  • Dostęp do najnowszych technologii branży automotive

  • Ciekawe podróże służbowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • Multisport

  • bony świąteczne

BWI Group projektuje i wytwarza oryginalne części zawieszeń samochodowych dla czołowych producentów aut na całym świecie. W Polsce firma posiada dwa oddziały: Centrum Techniczne w Balicach będące nowoczesnym ośrodkiem badawczo-rozwojowym zatrudniającym ponad 400 osób oraz fabrykę amortyzatorów w Krośnie, największy zakład produkcyjny BWI, który zatrudnia ponad 1500 pracowników.

Przewiń do profilu firmy