Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

European Product Manager

Also Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rynku, udziałów własnych i producenta, trendów w technologii, rynku dystrybucji w podległych krajach

  • Współpraca z lokalnymi i regionalnymi menedżerami produktu u Producenta

  • Odpowiedzialność za realizację targetów zakupowych producenta

  • Współpraca z Producentem, negocjowanie specjalnych warunków zakupowych

  • Kontrola nad jakością oferty, inicjatywa we wprowadzaniu nowych produktów

  • Obsługa narzędzi i programów producenta

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży IT na stanowiskach: Product Manager, Business Development Manager, Project Manager lub podobne

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość rynku dystrybucyjnego

  • Podstawowa znajomość rozwiązań sieciowych i/lub VDI

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowym

  • Znajomość oferty Citrix będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

  • Wysokorozwinięte umiejętności analityczne oraz zdolność wyciągania logicznych wniosków z dostępnych źródeł

  • Zaangażowanie, samodzielność, dokładność, dbałość o szczegóły

  • Odpowiedzialność, proaktywność oraz organizacja pracy na wysokim poziomie

  • Umiejętność pracy w zespole i środowisku międzynarodowym

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie) oraz narzędzia niezbędne od pracy

  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole

  • Możliwość rozwoju i budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku i dynamicznie rozwijającej się firmie

ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Szwajcaria) łączy klientów i dostawców z branży ICT. Grupa oferuje rozwiązania ponad 550 renomowanych dostawców sprzętu, oprogramowania i usług informatycznych dla ponad 100 000 klientów, którzy mogą korzystać z szerokiego spektrum zindywidualizowanych usług logistycznych, finansowych, usług IT oraz tradycyjnych usług dystrybucyjnych. ALSO udostępnia wszystkie usługi w jednym miejscu – począwszy od tworzenia złożonych środowisk IT, poprzez dostarczanie i utrzymanie sprzętu i oprogramowania, aż po zwroty, regenerację i remarketing sprzętu IT. ALSO posiada swoje przedstawicielstwa w 24 krajach Europy i generuje łączną sprzedaż netto w wysokości około 10,7 mld euro, zatrudniając około 4 000 pracowników w 2019 roku.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://also.com

Przewiń do profilu firmy