Wysyłając swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Wiedzę i Praktykę sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach w celu prowadzenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych do zgłoszenia dodaj „Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Wiedza i Praktyka sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Event & Distance Learning Manager

Wiedza i Praktyka sp. z o.o.O firmie

  • Łotewska 9A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 21 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Łotewska 9A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za obszar konferencji i szkoleń profesjonałach w organizacji, w tym za wyniki finansowe – przychody i rentowność poszczególnych projektów

  • Rozwój produktów szkoleniowych, głównie w formie treści wideo oraz webinarów

  • Prowadzenie i rozwój portalu szkoleniowego w synergii z redakcjami tematycznymi

  • Organizacja konferencji online oraz stacjonarnych we współpracy z redakcjami tematycznymi oraz zarządzanie podległym zespołem

  • Przygotowanie i wdrożenie sezonowych planów operacyjnych dla eventów, konferencji i szkoleń

  • Obsługa i współpraca z klientami w zakresie sprzedaży i przygotowania eventów

  • Zarządzanie produkcją i studiem wideo

  • Pozyskiwanie i współpraca z partnerami, sponsorami, mediami i reklamodawcami

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy z budżetami i w oparciu wskaźniki finansowe

  • Doskonała znajomość rynku eventów, konferencji (atutem w połączeniu z rynkiem szkoleń online)

  • Znajomość szkoleniowych i konferencyjnych produktów online, w szczególności wideo

  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzeniu treściami wideo i zarządzaniu lub współpracy ze studiem wideo

  • Szerokie kontakty wśród potencjalnych parterów i reklamodawców

Mile widziane

  • Znajomość rynku wydawniczego, mediów lub nowych technologii

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w doświadczonym zespole

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach/konferencjach/dofinansowanie do studiów)

  • Prywatną opiekę medyczną lub kartę sportową

  • Dofinansowanie do urlopu

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Pracę w modelu hybrydowym (3 dni w biurze i 2 dni zdalnie)

  • Brak dress code’u

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

Wiedza i Praktyka to firma z ponad 20 letnią historią na rynku polskim, dostawca informacji fachowej dla różnych grup zawodowych. Nasze publikacje i serwisy online na bieżąco informują odbiorców o wszelkich zmianach prawnych, skupiają najważniejsze informacje w jednym miejscu, zawiłe przepisy przedstawiają prostym językiem oraz oferują gotowe do wykorzystania narzędzia.

Przewiń do profilu firmy