Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Event manager - Dział handlowy

  • Bielsko-Biała, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o.

    Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o. to wiodący organizator wyjazdów integracyjnych w Polsce, oraz w całym obszarze europejskim. Działalność firmy skupia się tylko i wyłącznie na grupach zorganizowanych, z wyłączeniem klienta indywidualnego. Głównymi obszarami działalności podmiotu są:

    • Wyjazdy integracyjne.
    • Wycieczki turystyczne.
    • Szkolenia team building.
    • Wyjazdy narciarskie.
    • Turystyka motywacyjna.

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała
    Region: śląskie
    Numer referencyjny: 1

    Opis stanowiska:

    Praca polega na obsłudze sprzedażowej przychodzących zapytań od klientów. Jest to praca projektowa, w której w każdym miesiącu prowadzi się od kilku do kilkunastu projektów eventowo-turystycznych. Rolą event managera jest zapewnienie kompleksowej obsługi klientom grupowym, od stworzenia programu wyjazdu, aż po jego pełne rozliczenie.

    Jaki będzie zakres powierzonych obowiązków?

    • Sprzedaż produktów i usług o charakterze eventowo-turystycznym dla grup zorganizowanych.
    • Negocjacje z podwykonawcami usług.
    • Utrzymywanie trwałych i pozytywnych relacji z Klientem.
    • Realizacja powierzonych celów sprzedażowych.
    • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług.
    • Ścisła współpraca z działem realizacji.

    Czego oczekujemy od kandydata?

    • Doświadczenia na stanowisku sprzedażowym.
    • Naturalnych zdolności interpersonalnych.
    • Predyspozycje sprzedażowe i negocjacyjne.
    • Pracowitości i zaangażowania.
    • Systematyki i planowania pracy.
    • Posługiwania się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym.
    • Obsługi komputera i pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel).
    • Prawo jazdy kat. B.

    Co możemy zaoferować?

    • Umowę o pracę.
    • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja od wyników.
    • Wyposażone stanowisko pracy.
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
    • Szkolenia sprzedażowe i negocjacyjne.
    • Pracę w młodym ambitnym zespole.
    • Bardzo pozytywną atmosferę w pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Cieszyńska 313, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Cieszyńska 313. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.