Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Event Manager-Koordynator

Grupa Medica S.C.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Wodna 25, Widzew, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Wodna 25

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe przygotowanie, realizację i rozliczenie oraz koordynację i nadzór nad całością przydzielonych projektów ( konferencji, sympozjów, kongresów),

  • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji biznesowych oraz komunikację z podwykonawcami, sponsorami, uczestnikami, wykładowcami,

  • planowanie i egzekwowanie aktywności promocyjnych w różnych kanałach dotarcia związanych z pozyskiwaniem frekwencji oraz budżetu prowadzonych projektów. Pełna kontrola nad w/w elementami na każdym etapie projektu.

  • optymalizację kosztów spotkań wg. założeń budżetowych, prowadzenie i nadzorowanie elementów logistycznych wydarzeń (materiały, dokumentacja, sprzęt, transport, noclegi, catering, etc.). Przygotowanie projektów umów, podsumowań, raportów, itp.

  • aktywne wyszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych projektów, budżetu i uczestników,

  • monitorowanie działań konkurencji,

  • praca w siedzibie firmy w centrum Łodzi

  • udział w obsłudze konferencji na terenie całego kraju,

Nasze wymagania

  • Kandydaci są samodzielni i mają doświadczenie w w/w obszarze, w pełnym zakresie realizacji w/w projektów,

  • posiadają umiejętność prowadzenia negocjacji ofert z podwykonawcami, a także pozyskiwania sponsorów, praca z ofertami i budżetem projektu,

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia kilku projektów równolegle,

  • nastawienie na realizację założonego celu oraz wyników,

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, kreatywność w rozwiązywaniu problemów,

  • doświadczenie w pracy z klientami oraz pracy w zespole,

  • bardzo dobra znajomość środowiska Windows, Internet oraz pakietu MS Office, a szczególnie obsługi prezentacji multimedialnych PowerPoint oraz arkusza kalkulacyjnego Excel,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym, w przypadku kandydatów z Ukrainy biegła znajomość języka polskiego jest wymagana,

  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę w dynamicznej firmie o przyjaznej kulturze pracy,

  • ciekawą i rozwijającą pracę wraz z możliwością nauki nowych umiejętności, szkolenia,

  • dużą samodzielność i niezależność, możliwość zdobywania nowych umiejętności,

  • interesujące i ambitne zadania, możliwość realizowania własnych rozwiązań i pomysłów - „uwalnianie kreatywności”,

  • motywacyjny system wynagradzania: zasadnicze/podstawowe + prowizja + premia,

  • udział w eventach w najbardziej prestiżowych lokalizacjach w kraju oraz pracę z klientami, którzy są ekspertami w dziedzinie medycyny oraz partnerami należącymi do grona największych światowych firm.

O nas

Firma Grupa Medica SC od 17 lat organizuje kongresy, sympozja, konferencje w obszarach związanych z medycyną. Celem rekrutacji jest wyłonienie osoby z doświadczeniem, która w sposób profesjonalny będzie samodzielnie prowadziła kluczowe projekty-wydarzenia szkoleniowe.