Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Event Manager

Lilla House Sp. z o.o.

5 00010 000 brutto / mies.

Józefa Mackiewicza 9

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku Event Managera odpowiedzialna będzie za kompleksowe zarządzanie akcjami promocyjnymi dla naszych klientów. Przygotowanie oferty w oparciu o brief, produkcję eventu, analizę efektów i rekomendacje na temat kolejnych produkcji dla klienta. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, doświadczoną w produkcji eventów, lubisz zarządzać projektem, interesuje Cię marketing i sposoby jakimi można wspierać rozwój firm przy wykorzystaniu eventu, czekamy na Twoje zgłoszenie i spotkanie.

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w rozwój naszej marki

  • Kreatywność

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów eventowych

  • Doświadczenie w komunikacji marketingowej

  • Doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi

  • Bardzo dobra znajomości pakietu ms office

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat b

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • System premiowy

  • Swoboda w organizowaniu pracy

  • Realny wpływ na kierunki rozwoju marki

  • Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego

  • Karta Multisport

  • Narzędzia do pracy biurowej: telefon komórkowy, komputer

  • Kreatywna i dynamiczna pracę

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

O nas

Agencja Eventowa Lilla House poszukuje kreatywnego i doświadczonego Event Managera do pracy przy eventach promocyjnych w oddziale eventowym w Krakowie. Jesteśmy agencją wspierającą klientów biznesowych w zakresie komunikacji marketingowej. Specjalizujemy się w produkcji eventów pro-sprzedażowych. Realizujemy wielowątkowe i złożone akcje promocyjne i konkursy. Propozycja wartości naszej marki to skuteczność. Nasze eventy przynoszą efekty a nasze zespoły realizują planowane cele biznesowe.

Jesteśmy firmą, która stawia na budowanie kapitału marki. Tworzymy biznes na lata. Interesuje nas współpraca z osobami, które są nastawione na rozwój, mają ambicje zarządzać własnym zespołem eventowym, chcą decydować o kierunku rozwoju Lilla House.