Event Manager - Przedstawiciel Handlowy - organizacja i sprzedaż imprez w restauracji

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2018-12-09)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "SILESIA BRAU GASTRO" sp. z o.o.

    Złoty Pies – restauracja i browar kraftowy, mieszczące się w pięknej kamienicy na wrocławskim Rynku poszukują energicznej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Miejsce pracy: Wrocław/Rynek

    Twoje zadania:

    • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów.
    • Przygotowywanie ofert na spływające zapytania.
    • Negocjacje warunków.
    • Koordynacja organizacji imprezy.
    • Rozliczenie imprezy.

    Czego oczekujemy:

    • Zaangażowania, energii, umiejętności sprzedażowych, nastawienia na wynik.
    • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientem biznesowym.
    • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku handlowym
    • Doświadczenie w gastronomii będzie dodatkowym, choć nie wymaganym, atutem

    Co oferujemy:

    • Wynagrodzenie podstawowe na umowę o pracę i motywujące wynagrodzenie prowizyjne.
    • Wdrożenie we wszystkie tematy związane ze stanowiskiem i wsparcie Zespołu.
    • Pracę w prestiżowym lokalu w samym centrum Wrocławia.
    • Niezbędne narzędzia.

    Jeśli uznasz, że chcesz z nami pracować w Złotym Psie, to koniecznie wyślij nam swoje zgłoszenie klikając w przycisk aplikowania.