Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Event Manager

SOBIENIE KRÓLEWSKIE S.A.O firmie

  • 64
    Sobienie Szlacheckie (pow. otwocki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

SOBIENIE KRÓLEWSKIE S.A.

64

Sobienie Szlacheckie (pow. otwocki)

Klimatyczny Hotel Sobienie Królewskie **** z basenem i SPA, zlokalizowany w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego poszukuje Event Managera.

Niepowtarzalna atmosfera 18-dołkowego pola golfowego, zabytkowy pałac zaaranżowany w czterogwiazdkowy hotel, bliski kontakt z przyrodą, cisza oraz czyste powietrze sprzyjają nie tylko wypoczynkowi, ale stanowią także idealne warunki do pracy.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie ofert przyjęć okolicznościowych oraz koordynowanie ich przebiegu
  • tworzenie ofert eventów firmowych oraz koordynowanie ich przebiegu
  • przygotowywanie materiałów do prezentacji eventowej hotelu oraz udział w targach dotyczących przyjęć okolicznościowych
  • współpraca z podwykonawcami hotelu (np. agencje eventowe, realizatorzy techniki)
  • uczestniczenie w spotkaniach z klientami
  • wsparcie działów operacyjnych
  • dbanie o relacje z nowymi i obecnymi klientami hotelu

Nasze wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w branży kreowania eventów, dziale sprzedaży lub recepcji hotelu
  • wysoki poziom komunikacji i łatwość nawiązywania relacji z klientami
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dyspozycyjność w weekendy
  • pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • elastyczne warunki zatrudnia ( umowa o pracę lub kontrakt)
  • wynagrodzenie podstawowe
  • atrakcyjny system premiowy
  • pracę w hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę przy realizacji ciekawych projektów eventowych
  • szkolenia stanowiskowe i możliwość szybkiego rozwoju umiejętności zawodowych pod opieką doświadczonych menadżerów

Ogłoszenie archiwalne